reklama

9/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Obklopuje mě láska a vše je v pořádku.“

Dokončíte vše, co jste si předsevzali, a bude se vám to dařit už na začátku měsíce. Překážky vás však neminou. V průběhu měsíce se s nimi utkáte, hlavně v jeho půlce. Na konci měsíce už budete mít zase dostatek energie a vše se vám bude dařit. Více odpočívejte a budete mít i více sil, což vám pomůže překonat menší překážky.

 

Práce – Problém, který byl dlouhou dobu aktuální, se už začíná měnit v pozitivní záležitost. Začíná se vám dařit. Přijde obrovská radost – a také budete zahaleni tajemstvím. V práci naleznete vše, co potřebujete. Ničemu se nebraňte.

Zdraví – Zažívání nebude tento měsíc vaší silnou stránkou, několikrát se objeví bolesti břicha. Kašel bude jen chvilková záležitost a klouby vás potrápí kvůli přetažení.

Peníze – Uzavřete ve svých financích něco, co bylo nutné uzavřít, a zbavíte se toho, co vás tížilo. Finance nebudou tento měsíc žádná výhra, ale vy se snažíte a nakonec se vám i něco podaří. Jen je nutné problém týkající financí začít řešit.

Vztahy – Rozchod, který vás zastihne na začátku měsíce, bude krátkodobý a brzo vše přejde. V půlce měsíce se už zaměříte především na práci a bude se vám dařit. Na konci měsíce vás čekají nové začátky a opět se vám zadaří.

Horoskopy 2018

reklama

reklama