reklama

9/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Přebírám za sebe plnou zodpovědnost. Svou vlastní moc si beru zpět.“

Dařit se vám bude už na začátku měsíce. Přitahujete ostatní a jde vám to dobře ve všech oblastech vašeho života. Je to pro vás velký zážitek. Pozor si dejte na tajemství, které schováváte před ostatními. Hojnost a spokojenost vás čeká v partnerském i pracovním životě. Zapojte jen více fantazie a také odpočívejte.

 

Práce – Vaše velká síla vám pomůže zvládnout vše, co si naplánujete. Budete se snažit mít měsíc nabitý nějakými aktivitami a projekty, které vás naplňují. Nesnášíte lenost, a tak se začnete spíše přetěžovat. V půlce měsíce dostanete na vybranou a rozmyslíte si, kterou cestou se vydáte. Konec měsíce vám ukáže, že to byla správná cesta.

Zdraví – Slinivka a žlučník možná tento měsíc nebudou úplně v pořádku. Naordinujte si dietu a uleví se vám, jinak vás čekají komplikace. Také bolesti hlavy budou trochu nepříjemné.

Peníze – Překážky jsou od toho, aby se překonávaly, a tak se to bude dít i s vašimi financemi hned na začátku měsíce. Není to moc příjemné a možná se i budete cítit nešťastní. Zjistíte ale, kde je problém a v průběhu měsíce ho odstraníte. Na jeho konci už přijde radost z toho, jak jste vše skvěle zvládli a dotáhli do konce. A finance zase potečou.

Vztahy – Přemýšlíte, zda je váš partner tím pravým, jakého jste vždycky chtěli. Budete na začátku měsíce hodně analyzovat a hledat odpovědi. Zaměříte se na finanční stabilitu a to vám přinese dočasný klid. Na konci měsíce zjistíte, že to jsou pouze ztráty, a tak budete přemýšlet, co s tím uděláte.

Horoskopy 2018

reklama

reklama