reklama

9/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Čeká na mne ideální práce a právě se k sobě přibližujeme.“

Magicky přitahujete každého ze svého okolí a to vám přináší spoustu výhod. Čekají vás i schůzky a setkání, která pro vás budou velice pozitivní a přínosná. Celkově se začnete cítit dobře a budete vyzařovat pozitivní energii. Koncem měsíce vás čeká příval energie a vše se vám bude opět dařit. Prožijete krásný měsíc.

 

Práce – Dohady, které vás čekají na začátku měsíce, se v jeho půlce rozplynou a zažijete klid a pohodu. Pomůže vám k tomu nějaký muž. Na druhou stranu jiný muž ke konci měsíce zanalyzuje vše týkající se vaší práce a bude z toho pořádný úkol.

Zdraví – Střevní chřipka vás může trápit delší dobu, než si dokážete připustit. Dejte si pozor, abyste se důkladně vyleželi, jinak se to potáhne celý měsíc.

Peníze – Radost vás čeká hned na začátku měsíce a neskončí ani v jeho půlce. Objeví se peníze z minulosti a to bude pro vás velké a milé překvapení. Budete se mít opravdu dobře a na konci měsíce přijde i nějaká finanční nabídka, která vám udělá radost.

Vztahy – Cítíte, že v sobě máte hodně sil a energie a to vám dodává další energii. V půlce měsíce o něco můžete přijít. Ale na konci měsíce z vás bude zase zamilovaná a radostná osoba, která všechno zvládne.

Horoskopy 2018

reklama

reklama