reklama

9/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Mám vysoké cíle a dovoluji si přijímat od života vše dobré.“

Beznaděj, která vás zastihne na začátku měsíce, je spojená s přesuny, které vás čekají, a také s nějakým mužem, jenž přemýšlí především hlavou a srdce tentokrát vynechá. V půlce měsíce vás čekají příjemné finanční zprávy, ale na konci měsíce už zase finance nebudou. Čekají vás překážky, které překonáte.

 

Práce – Vše se urychlí začátkem měsíce, ale překážky se vám nevyhnou. Ty směle překonáte a čeká vás stabilita a rozvoj. Zbavte se závislosti na něčem, co je už nefunkční, a vše vám půjde lépe.

Zdraví – Kašel vás bude pronásledovat delší dobu, ale nemusíte se obávat, jste pod ochranou. Bolesti hlavy vás čekají kvůli vašemu přílišnému tlaku na sebe sama. Preventivní prohlídka by byla vhodná.

Peníze – Hojnost financí se během měsíce objeví jen krátkodobě a vy zjistíte, že se obracíte někam, odkud žádné peníze už nepřijdou. Tohoto finančního zdroje se zbavte a najděte jiný. Pozor jen na iluze a nereálnost některých vašich akcí.

Vztahy – Řešte jen to, co jen opravdu důležité, to ostatní odložte na jiný měsíc. Sami sebe odrazujete od kroků ve vašem vztahu a jste z toho nešťastní. Dívejte se na svět víc realisticky, uzavřete už minulost a bude lépe.

Horoskopy 2018

reklama

reklama