reklama

9/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Každou noc si dopřávám dostatek spánku.“

Hned na začátku měsíce přijde velký flirt a bude to velké dobrodružství. V půlce měsíce zažijete klid, harmonii a pohodu. Vše se vám začne dařit, jak si plánujete, a na konci měsíce se možná můžete dostat tam, kam si přejete dostat se už delší dobu. Bude to pro vás velice pozitivní měsíc.

 

Práce – V práci můžete zažít hned na začátku týdne flirt, který vás nabije na celý měsíc dopředu. Budete se rozhodovat a rozhodnete se správně. Čekají vás velké změny a nové začátky. Měsíc to bude hodně zajímavý i v oblasti práce.

Zdraví – Imunitu máte trochu narušenou, ale jinak jste naprosto v pořádku. Bolest kloubů a kolen je způsobena přetížením a s tím se dá pracovat.

Peníze – Muž, který má opravdu hodně financí, se na začátku měsíce bude snažit v něčem vám pomoci, ale vy si uvědomíte, že jste na vše sami a že je to nutné změnit. Něco pro to uděláte a na konci měsíce už se cítit sami nebudete a vše vám půjde od ruky tak, jak si představujete.

Vztahy – Něco nového se vám nabízí hned na začátku měsíce a bude to pro vás velké dobrodružství, což se vám nebude tolik líbit, jak jste si původně mysleli, a můžete prožít i krátkodobé deprese. Na konci měsíce dokončíte vše, co jste nedotáhli do konce, a tím se vše skvěle uzavře a přinese vám to radost.

Horoskopy 2018

reklama

reklama