reklama

9/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Jsem ochotna se učit. Čím víc se učím, tím víc rostu.“

Láska je to, co vás čeká na podzim. Láska a velké štěstí se objeví hned na začátku měsíce, a dokonce i v práci budou lepší vyhlídky. Možná přijde i nabídka nové práce, která vás vyhoupne do vyšší pozice, nebo dostanete nějakou pochvalu. Budete se opravdu radovat, jak jste to zvládli.

 

 

Práce – Finance vám budou proudit, s nimi problémy nejsou, nemusíte se bát. Jen si v půlce měsíce uvědomíte, že zavíráte oči stále před stejným problémem a to vás trochu zbrzdí a přinese nespokojenost. Je to jen dočasná záležitost, na konci měsíce se vám už zase bude dařit a pocítíte stabilitu a klid.

Zdraví – Máte pevné zdraví a nic vás jen tak nepoloží. Oslabený můžete mít zrak a také průdušky, ale ty jsou oslabené už dlouhodobě, tak se více šetřete

Peníze – Posun, na který v oblasti peněz čekáte už delší dobu, stále nepřichází a to vás hodně trápí. Budete o financích komunikovat, což vám trochu pomůže, ale stále je před vámi problém, před kterým zavíráte oči, a ten vaše finance brzdí. Snažte se ho odstranit a peníze budou zase proudit.

Vztahy – Budete jak na dovolené. S partnerem si užijete klid, pohodu a zamilovanost. Možná se vám podaří i pořídit si miminko. Vše bude jak na růžovém obláčku a nikde žádná „čmouha“. Užijte si krásný měsíc plný lásky a zamilovanosti, která je spojená i s pochopením a přátelstvím. 

Horoskopy 2018

reklama

reklama