reklama

9/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Každý den dělám něco nového."

Něco, co vám na začátku měsíce nevyšlo, se už v půlce měsíce změní a bude se vyvíjet tím správným směrem, nemusíte se obávat. V půlce měsíce můžete očekávat pozitivní zprávy a také menší peníze. Koncem měsíce se můžete někam přesouvat nebo stěhovat. Bude to pro vás dobrý posun, nemusíte se toho obávat.

 

Práce – Máte hodně energie a chcete v práci i něco dokázat, ale nevíte, jak to zařídit. Veškerou energii, kterou pocítíte na začátku měsíce, investujte do své práce a vše zanalyzujte a pak se rozhodněte, co udělat. Na konci měsíce vám osud pomůže a budete ve své práci úspěšní.

Zdraví – Obranyschopnost organismu máte sníženou, a tak vás mohou potrápit dutiny a rýma. Ledviny jsou také přetížené a opět vám chybí železo. Mohou vás pálit i oči, ale to bude brzo v pořádku.

Peníze – Žena, která je vám blízká, se ocitne v situaci, kdy se nebude moci hnout z místa a požádá vás o pomoc. Vy se o to budete snažit. Vaše finanční situace není špatná, ale máte pocit, že se finančně neposouváte a začnete peníze šetřit.

Vztahy – Hojnost všeho vás čeká na začátku měsíce a to bude pokračovat i v jeho půlce. Navážete na minulost a to se vám bude zdát deprimující. Začnete sami sebe odrazovat, snažte se nemyslet na nic negativního, ale zaměřte se na pozitivní věci a bude lépe.

Horoskopy 2018

reklama

reklama