reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim normální - beran Foto: 21. 3. - 20. 4. Charakteristika znamení »

Beran - měsíční horoskop na duben

Začátkem měsíce si uvědomíte, že vám vše, co potřebujete, vychází tak, jak jste si naplánovala. Budete stabilní a bude se vám skvěle dařit. V půlce měsíce budete zažívat i nějaké zázraky a na konci měsíce můžete potkat velkou lásku, zamilovat se, nebo se vám něco skvělého podaří.

Moudrost měsíce: „Štěstí mi proudí do života.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Střelec

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy V rámci vašeho současného vztahu se budete cítit osamocená. Pokud nikoho nemáte, tak prožijete určitý pocit samoty, ale vy se jen tak nedáte a začnete o tom přemýšlet. Uvědomíte si, že to je jen na vás a na vaší volbě, a nakonec se rozhodnete, což vám přinese něco nového a vzrušujícího. Někoho, kdo vás bude přitahovat.

Práce V práci vám pomůže stabilní a úspěšný muž, který vám dá jistotu a stabilitu. Možná vám zadá i nový úkol nebo projekt. Vás to velice potěší a vrhnete se do projektu přímo po hlavě. Ke konci měsíce však budete muset více bojovat, ale ten boj bude úspěšný a pomůže vám to zvládnout.

Peníze Přicházejí vám nové finance a nový zdroj přijmu. Bude to něco z minulosti a možná bude přecházet i do budoucnosti.

Oslabený orgán a léčivé barvy Krev. Fialová.

 

Charakteristika znamení Beran

Partnerský horoskop: Které znamení se k vám nejvíce hodí?

Vyberte si sport podle svého znamení

 

Horoskopy 2018

reklama

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

reklama