reklama

Denní horoskop dle luny pro 1. červen

Věštba na čtvrtek Foto:
Věštba na čtvrtek
Foto: thinkstock.com

Udělejme si čas na péči o naše tělo, tento den je dnem zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je to doba na rozjímání, léčení, studium a příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Snažíme se zbavit různých omezení v našem životě, můžeme snadněji uzavřít svou minulost a zbavit se negativních vzorců naší mysli.

Luna v Panně – přibývá

symbol Fénix

Tyto dny přinášejí vytrvalost a koncentraci na dokončení práce. Vládne rozum a logika, takže dokážeme věci vidět jakoby z jiného úhlu pohledu.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem i pozitivním naladěním. Zbavujeme se všeho, co nás tíží; naše tělo je odrazem naší mysli. Dopřejeme si krášlicí procedury, sestřih a výživu vlasů. Pěstíme pokožku celého těla, vyzkoušíme účinky kokosového oleje nebo mléka.

V přibývající fázi Luny dáváme přednost méně kalorické stravě s vyšším obsahem vlákniny, jíme pokud možno častěji, a menší porce. Vybíráme si kvalitní potraviny, které můžeme kombinovat podle „dělené stravy.“ Pijeme mátový nebo fenyklový čaj a můžeme je dosladit medem.

Pozor na alkohol, méně solíme, nepodstupujeme operace v oblasti ledvin a pánve.

Dnes nám budou slušet přírodní zemní odstíny hnědé nebo okrové. Vybereme si šperk s jaspisem obrázkovým nebo bronzitem.

Vůně rozmarýnu probudí naše smysly stejně jako pačuli.

Horoskopy 2018

reklama

reklama