reklama

Denní horoskop dle luny pro 20. červen

Vaše věštba na úterý Foto:
Vaše věštba na úterý
Foto: thinkstock.com

Dáváme si pozor, abychom zbytečně nevydávali duševní ani fyzickou energii. Máme odpočívat a pracovní i jiné aktivity si nechat na lepší čas. Hlídáme si své věci, je velká pravděpodobnost, že něco můžeme ztratit nebo být okradeni.

Luna v Býku – ubývá

Symbol Žába

Energie těchto dnů je klidná a stabilní, můžeme s přehledem řešit finanční záležitosti. Rozhodnutí, která nyní děláme pro budoucnost, jsou úspěšná.

V cyklu Luny v Býku si dáváme pozor na průvan a rychlé teplotní změny, platí to zvláště pro znamení Býka. Doporučuje se uvolňovat krční páteř cvičením a při delších cestách si podkládat hlavu polštářky. Při chrapotu máme mít po ruce šalvějové nebo mentolové bonbóny. Býčí cyklus přeje pěstění pokožky, vyzkoušejme například jahody, jejichž sezona právě vrcholí.

Uvaříme typickou českou stravu, která je většinou kalorická, ale Luna je v ubývajícím cyklu, takže si můžeme dopřát svíčkovou, rajskou nebo koprovou s knedlíky, vegetariáni mohou bezmasá jídl, jako je například zeleninové lečo nebo „falešný“ tatarský biftek z paprik, rajských a tofu.

Opatrně solíme, pozor na tučná jídla a operace v oblasti krku.

Typickou kombinací barev pro tyto dny jsou zelená a růžová.

Vybereme si šperk s vltavínem nebo růžovým kunzitem.

Naši mysl povzbudí vůně cypřiše nebo bergamotu.

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama