reklama

Denní horoskop dle luny pro 29. březen

Věštba na středu Foto:
Věštba na středu
Foto: thinkstock.com

Snažíme se být opatrní, spojuje se síla Levharta a Berana. Hrozí nám neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými.

Propuknou-li neshody i doma, jednáme podle zásady „moudřejší ustoupí“. Nezačínáme nic nového; počkáme si až na příhodnější vibrace a čas, kdy se nám bude dařit.

Luna v Beranu – přibývá

symbol Levhart

Tyto dny přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, dejme dobrý pozor na vše, co říkáme i děláme. Jsme zodpovědní za svá slova i činy.

Stresu a napětí se zbavíme pohybem a cvičením, rychlou chůzí či erotickými hrátkami. Naše oči i další smyslové orgány jsou citlivější na světlo a uši na hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi. Dopřejme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomínáme na pleť: aplikujeme výživné přírodní masky, např. medovou.

V těchto dnech nepijeme alkohol ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi; snažme se proto omezit kalorická jídla a také jídla, které dlouho trávíme. Zajdeme do vegetariánské restaurace na zeleninové jídlo nebo si uvaříme jednoduchý pokrm z brambor, rýže či zeleniny. Pijeme odvodňovací čaje a kvalitní přírodní šťávy.

Dnes zklidníme psychiku blankytně modrou nebo zelenou. Z říše kamenů vybereme modrý larimar nebo achát mechový.

Vonět nám bude cypřiš nebo borovice.

Horoskopy 2018

reklama

reklama