reklama

Horoskop na dnešní den dle luny pro 10. září

Věštba na neděli Foto:
Věštba na neděli
Foto: thinkstock.com

Tento den má dynamickou energii, přináší rozhodnost a odvahu. Učíme se přijímat zodpovědnost, plánujeme, sbíráme informace. Je volný den, můžeme se vydat na výlet, na oblíbené místo, proto dnešek je dnem pohybu, změn, dobrodružství, zážitků a radosti, kterou sdílíme s ostatními.

Luna v Býku - ubývá

symbol Koně

Cyklus Luny v Býku nás učí dodržovat sliby, které jsme dali ostatním. Také vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Tyto dny jsou romantické, protože planetou Býků je Venuše, patronka krásy, lásky a umění. Dopřejme si kulturní zážitek, navštivme galerii, zajdeme do divadla nebo na koncert. Na závěr dne si dáme skleničku vína nebo dobrého koňaku, kvalitního long- drinku.

Luna ubývá, můžeme si dopřát dobroty, které uvítá zvláště Luna v Býku. Ale nepřehánějme to, raději si dáme menší porce a jídlo pečlivě rozkoušeme, abychom ulevili svému zažívacímu traktu.

V těchto dnech je náš krk choulostivější, preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika - cibuli a česnek. Pijeme lipový a šalvějový čaj nebo citronádu.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů.

Zajímavou barvou je fuksiová nebo modrá.

Ozdobíme se šperkem s lapisem nebo sugilitem. Může se nám líbit vůně santalu nebo medu.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama