reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. června

Věštba na středu Foto:
Věštba na středu
Foto: thinkstock.com

Novoluní v Blížencích přináší možnost ukončení starého a vykročení k novým věcem, zvláště pak v oblasti práce, kariéry, obchodu a studia. Otevřeme se novým informacím v duchovní oblasti i v umělecké sféře, ale i výzkumu, sociálních a mezilidských aktivitách.

Symbol Hydra

Náročný den, je Novoluní a symbol Hydry přináší negativní energii a ve spojení s lunárním cyklem v Blížencích velkou rozptýlenost. Buďme opatrní na vše, co děláme, snažme se koncentrovat při důležitých činnostech. Den, kdy je lépe nic důležitého neřešit. Můžeme být vztahovační a vytvářet zbytečné problémy v komunikaci s ostatními. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a pomocí vizualizace rozvinout svou kreativitu. Je dobré být o samotě a čistit své myšlenky. Co v tento den naplánujeme, to se v budoucnosti může objevit v našem životě.

Luna v Blížencích – Novoluní 21:43 hod.

Uděláme si rituál, připravíme oranžovou nebo modrou svíčku a žádáme o hlubší pochopení univerzálních zákonů a našeho životního poslání.

Pro dnešní den vybereme tmavě modrou nebo oranžovou. Ozdobíme se ohnivým opálem nebo lapisem lazuli.

Svůj osobní prostor vyčistíme šalvějí nebo kadidlem.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama