reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 18. prosinec

Věštba na pondělí Foto:
Věštba na pondělí
Foto: thinkstock.com

Je vhodný čas k plánování a předsevzetím, jak změnit to, co nám v životě nevyhovuje. Najít, co je naším životním plánem, co nám přinese štěstí.

Symbol Roh hojnosti

Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Znamená rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme srdeční čakru a přijímáme energii pro nadcházející období.

Symbol Lampa

Novoluní je novým začátkem, vyčerpáním starého a energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna ve Střelci – Novoluní 7:30 hod.

Připravíme si rituál: vyčistíme náš prostor šalvějí, barvou je modrá, živlem je Oheň. Zapálíme modrou svíčku a soustředíme se na rozvoj kreativity, sebevědomí a osobní růst. Plánujeme projekty, ale i cesty a návštěvy cizích zemí a kultur.

Vhodnou barvou pro dnešek je modrá a fialová.

Z kamenů vybereme sodalit nebo ametyst. Bude nám vonět oud nebo santal.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama