reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. leden

Věštba na pátek Foto:
Věštba na pátek
Foto: thinkstock.com

Dnes můžeme lehčeji pochopit význam osudu a karmy, odpustit a rozvázat staré vzorce a složité vazby z minulosti. Je závěr pracovního týdne, máme víc času na sebe.

Snažíme se trávit čas v klidu rodiny, spojujeme se s našimi předky, oživujeme staré tradice, navazujeme na vše dobré, co přinášejí naše rodové kořeny. V tomto čase panuje rovnováha dobra a zla, a my můžeme mnohé pochopit a přijmout.

Luna ve Vodnáři – přibývá

symbol Strom života

V tomto cyklu Luny to nepřeháníme ani se sportem ani s odpočinkem a nicneděláním. Našim nohám udělají dobře posilující masáže, koupele, kúry a mazání speciálními krémy a gely. Pozornost věnujeme zvláště lýtkům, stehnům a nezapomeneme ani na kyčle a hýždě.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna přibývá, platí pravidlo, že tělo více ukládá. Chceme-li být štíhlí, volíme stravu, která je chutná, ale zároveň i prospívá tělu a neusazuje se na něm v podobě tukových polštářů. Vyváženou stravou chráníme své zdraví. Vybíráme i vhodné doplňky stavy, vitamíny a minerály, které posílí v zimním období obranyschopnost našeho těla. Vhodné jsou např. koloidní přípravky.

Může se nám líbit jemně zelená a žlutá. Krásným kamenem je tyrkys nebo zlatá aqua aura.

Naší nervové soustavě prospěje vůně levandule nebo vanilky.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama