reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. leden

Věštba na sobotu Foto:
Věštba na sobotu
Foto: thinkstock.com

Pod vládou symbolu Jednorožce naše tělo dokonale zpracuje a využije veškerou potravu, kterou příjme. Dnes je důležitý výběr našeho jídelníčku, aby nám strava co nejvíce prospěla.

Nemusíme se přejídat, ale zároveň si nic nezakazujeme a sníme to, co máme rádi. Jíme pomalu a vychutnáváme si každé sousto, které pečlivě rozkoušeme.

Luna v Rybách - přibývá

symbol Jednorožec

Energie Ryb přináší touhu meditovat a ponořit se do sebe nebo se plně oddat romantice a snění…

V tyto dny bývají nejcitlivější oblasti chodidel, kotníků a nártu a také lymfatický systém. Proto je důležité věnovat pozornost právě těmto oblastem, skvělé jsou masáže – zvláště reflexních bodů na chodidlech a také koupele. V cyklu Ryb pečujeme i o svou duši a dopřejeme si poslech relaxační hudby nebo oblíbený film.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Ve fázi přibývající Luny tělo vše ukládá, proto omezíme příjem tučné stravy a omezíme pokud možno i sacharidy. Sladké si dopřejeme dopoledne na oběd si můžeme dát těstoviny, večer spíše zeleninu, ledový salát, rukolu, špenát atd. Pijeme teplé nápoje např. meduňkový nebo šalvějový čaj.

Omezíme alkohol, kávu, i léky, které akutně nepotřebujeme, nedoporučují se chirurgické zákroky v oblasti chodidel, kotníků, nártů.

Pro dnešek jsou vhodné světle odstíny modré nebo zelené.

Tím pravým kamenem je larimar nebo akvamarín. Bude nám vonět santal nebo ambra.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama