reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 22. březen

Věštba na čtvrtek Foto:
Věštba na čtvrtek
Foto: thinkstock.com

Ve dnech znamení Býka potřebujeme pozitivní podnět, dopřejeme si věci, které nám přinášejí radost, navštívíme místa a lidi, které máme rádi. Skvělá je muzikoterapie, procházky, návštěvy muzeí a výstavních síní.

Prostředí, které nás bude inspirovat pro harmonii a krásu v našem životě. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomenout, že budoucnost je jenom v našich rukách…

Luna v Býku – přibývá

symbol Jeřáb

Dny Luny v Býku náš učí pochopit a přijmout zákonitosti přírody a hmoty v našem životě.

Cyklus Luny v Býku ovlivňuje oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř, přináší větší sklon k nastydnutí. Energie je pomalejší, musíme se nutit do všech činností, které je třeba udělat.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Uleví nám masáž šíje a zad, pleti dodáme výživu přírodními produkty, krémy a maskami ze včelí mateří kašičky, jež podle odborníků obsahuje „elixír mládí“.

Jíme střídmě, za přibývající Luny v Býku tělo vše ukládá, nepřeháníme to s tučnými ani sladkými potravinami. Zvolíme libovou, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát i něco ostřejšího nebo si uvaříme šalvějový čaj, skvěle poslouží i šťáva z červeného grepu nebo voda s citronem.

Pro dnešek se hodí hráškově zelená nebo světle hnědá. Může se nám líbit zelený malachit nebo obrázkový jaspis.

Mohou se nám líbit citrusové tóny pomela nebo pomeranče.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama