reklama

Horoskop na dnešní den dle luny pro 7. září

Věštba na čtvrtek Foto:
Věštba na čtvrtek
Foto: thinkstock.com

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo, vše, co se v našem životě děje, odráží naši podstatu a my se můžeme vidět z jiných úhlů, uvědomit si sami sebe a svůj vývoj. Snažíme se nebýt negativní. Je vhodný den na očistu psychiky i těla, věnujeme čas věcem, které nás povznášejí a dělají nám radost.

Luna v Rybách – ubývá

symbol Zrcadlo

Luna v Rybách přináší větší citlivost a touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme materiální záležitosti.

Po úplňku můžeme cítit psychickou i fyzickou únavu; pokud možno si nedáváme velké pracovní úkoly a přesuneme jejich plnění na vhodnější období. Pečujeme o své tělo i psychiku; jdeme se projít, večer naložíme tělo do teplé zklidňující lázně.

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Při ubývající Luně lépe trávíme a naše tělo méně ukládá. Dopřejeme si sladkosti; ráno nám dodají energii pro celý den, odpoledne a večer konzumujeme zeleninu, polévky, kaše a nebo libové maso.

Bude se nám líbit světle modrá nebo béžová. Vybereme si apatit nebo jaspis obrázkový.

Může nám vonět růže nebo čokoláda.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama