reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. leden

Vaše věštba na úterý Foto:
Vaše věštba na úterý
Foto: thinkstock.com

Čeká nás složitý den, buďme opatrní, snažme se být v klidu a nevyvolávat konflikty. Zbytečně neriskujeme, určitě neděláme důležitá rozhodnutí, týkající se naší práce, financí nebo i osobního života. Prospěje nám pohyb a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání druhých a odpustit jim.

Luna ve Vahách – ubývá

symbol Krokodýl

Nejdůležitější jsou pro nás harmonické vztahy – partnerské, rodinné i pracovní.

Naše tělo ocení pěsticí péči, nešetříme na sobě, používáme kvalitní kosmetické přípravky. Na pokožku obličeje, celého těla, ale i vlasů vyzkoušíme nové přípravky, např. přírodní v bio kvalitě. Na trhu je jich nepřeberné množství, můžeme zkusit krémy s kozím mlékem nebo bambuckým máslem.

Háklivou oblastí znamení Vah jsou ledviny, proto v těchto dnech důsledně dodržujeme pitný režim. Je období zimy, proto dáme přednost teplým nápojům – čajům, které podpoří urogenitální a vylučovací systém. Po náročném závěru a počátku nového roku šetříme i náš zažívací systém a snažíme se nejíst tučná, kořeněná a slaná jídla.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, a na alkohol. Můžeme zvolit kombinaci světle modré a zelené. Z říše kamenů vybereme chalcedon nebo nefrit.

Bude nám vonět tuberoza nebo vanilka.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama