reklama

Jaká jste matka podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Co matka, to jiná výchova. Co rozhoduje, jak naše potomky vychováváme? Určitě se na nás v tomto ohledu podepsali naši rodiče. Svůj podíl ale může mít i to, kdy jsme se narodili, tedy naše znamení. Přesvědčte se, zda je na tom něco pravdy:

Část 1 z 12
Znamení zvěrokruhu Beran Foto:
Zdroj: thinkstock.com
Beran

Silné mateřské stránky: důvěra, sebeuvědomění, síla, nebojácnost

 

Slabé mateřské stránky: soutěživost, vzteklost, neschopnost periferního vidění, obsese, domýšlivost, sebestřednost

 

Váš výchovný styl:

Berani jsou divoké a temperamentní znamení, což se musí promítnout i do výchovy. Mateřství berete jako výzvu a rozhodně se jen tak s něčím nepářete. To, co vám přišlo na mateřství nejpodivnější, bylo, jak na vás byla malá lidská bytost zcela závislá. Vždycky jste totiž byla zvyklá starat se sama o sebe a uspokojovat nejprve své potřeby.

S mateřskou rolí se však situace zcela změnila. I když svého potomka milujete, považujete se za dvě oddělené lidské bytosti. Mluvit o vás a miminku ve stylu: „my jsme papali, my jsme spinkali“, je pro vás naprosto nepřijatelné. Někdy se můžete cítit provinile, že po dětech příliš chcete, aby byly samostatné. Berani nikdy nežádají o povolení být sami sebou nebo zda mohou jít za svým cílem. Jste pro děti vzorem síly a zdravého sebevědomí. Jen si dávejte pozor, abyste nepřekročila onu pověstnou hranici a nebyl z vás člověk, který jde tzv. přes mrtvoly. Občas uberte páru a zbrzděte.

Horoskopy 2018

reklama

reklama