reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim normální - panna Foto: 24. 8. - 22. 9. Charakteristika znamení »

Panna - měsíční horoskop na červen

Na začátku měsíce uzavřete nějakou etapu svého života a budete o tom velice přemýšlet. Přinese vám to velké změny a vy vědomě změníte některé věci ve svém životě, s čímž přijdou konflikty a překonávání překážek. Pak se vám uleví, možná odjedete s nějakou ženou na dovolenou.

Moudrost měsíce: „Všichni moji přátelé rozumějí mým potřebám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír 

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Začátkem měsíce podniknete nějaké přesuny, možná stěhování, a týká se to lásky a uzavření minulosti. Následně začnete bojovat s partnerem, který je chladný a bude si k vám udržovat odstup. Dá vám to pocit ztrát a vás přemůže žárlivost. Koncem měsíce se vám podaří navázat na minulost a začnete jednat. Konečně do toho skočíte a uděláte změny, které přinesou nové začátky a začátky nové lásky.

Práce V práci to pro vás bude velice náročné, hned na začátku se musíte rozhodovat a nebudete vědět, jakou cestou jít. Čekají vás i určité ztráty a na konci měsíce i větší konflikty. Ztráty se týkají především vaší stagnace a toho, že se nemůžete v práci posunout dál.

Peníze Máte už na začátku měsíce aktivity, které vám přinesou nový příjem a nové možnosti. Jen nechcete něco řešit a zavíráte před tím oči.

Oslabený orgán a léčivé barvy Zánět v těle. Bílá.

 

 

Charakteristika znamení Panna

Partnerský horoskop: Které znamení se k vám nejvíce hodí?

Vyberte si sport podle svého znamení

 

 

Horoskopy 2018

reklama

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

reklama