reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - buvol Foto: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 ... Charakteristika znamení »

Buvol v roce 2017

Rok Opice byl pro klidného Buvola náročný, má totiž rád své vlastní tempo, nesnáší napětí a stres. V roce Kohouta se Buvol zklidní a dostane se mu nových možností, které by měl nejen rozpoznat, ale také se snažit maximálně je využít. Měl by se ale pozitivně naladit, pak mu půjdou věci daleko lépe.

Důležité bude, aby aktivněji reagoval na výzvy, které mu nový rok přinese, a tak nepřišel o možnosti, které se mohou vynořit a také rychle zmizet. Buvol má svoje tempo a nechce být nikým postrkován, ale určitě se mu vyplatí, aby byl během roku připraven na náhlé změny i zajímavé nabídky.

Práce

Zodpovědnější přístup tomuto znamení nechybí, ale v oblasti investic a větších vydání by Buvoli měli být letos velmi pozorní. V roce Kohouta se nedoporučuje příliš riskovat při finančních transakcích a pouštět se do větších investic. I když je jisté, že pracovití a zodpovědní představitelé tohoto znamení mohou zaznamenat profesní růst, protože úsilí, které věnovali své práci v loňském roce, musí v době vlády Kohouta přinést ovoce. Letos mohou Buvoli zaznamenat pracovní posun, jen se nesmějí zaleknout rychlých změn, ale musí se otevřít novému způsobu nazírání na svět. Dařit se jim bude spíše na podzim a v závěru roku.

Zdraví

Dopřejte si oddech, nešetřete a nechte své tělo hýčkat masážemi, které vám prospějí, také sauna a koupele rozehřejí vaše tělo, které bude díky péči pružnější i vitálnější. V zimě nezapomínejte na dostatek vitamínů a určitě byste měli občas zajít do solária, zlepší vám to náladu. V práci se nepřepínejte a věnujte čas i rodině a dobrým přátelům, kteří vás dokážou rozesmát a nabít optimismem. Vcelku lze říci, že pro většinu Buvolů bude tento rok spíše klidnější – až na pracovní povinnosti. Díky jejich zodpovědnému postoji a také touze uspět mohou na sebe klást velké nároky.

Láska

Počátek roku začnete s mnoha předsevzetími, která budete chtít ihned plnit. Ti z vás, kteří propadli workoholismu, by neměli zapomínat, že kromě práce a povinností si mají udělat čas i na lásku. Rok Kohouta pro vás bude plný společenských setkání a nových možností k seznámení. Jako stvořený pro namlouvání je měsíc květen, kdy byste si měli udělat čas, zastavit se a přiznat si, že ve dvou se to lépe táhne. A vztah s milovaným člověkem nám dává radost a energii pro náš život.

Jestliže se otevřete lásce, určitě si vás najde, buďte aktivní a nebojte se neúspěchu, budete mít mnoho šancí potkat zajímavé protějšky, které dokážete okouzlit svojí opravdovostí a solidním přístupem k životu, což je velká devíza.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Buvol v roce 2017

Lidé ve znamení Buvola se narodili v těchto letech: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Jsou to lidé věrní a silní, jejich povaha je vyrovnaná, ale i nepřizpůsobivá, proto lehce podléhají stereotypům a druhým se mohou zdát pomalí a těžkopádní. Na druhé straně bývají cílevědomí, vytrvalí a pracovití, ale nikdy se do ničeho nevrhají bezhlavě, protože neradi zbytečně riskují. Jakmile se však pro něco rozhodnou, uplatní svou sílu a instinkt, beze strachu jdou krok za krokem a vytrvají bez ohledu na všechny překážky, a tak často mohou zaujímat nejvýznamnější vedoucí místa v kterémkoli oboru. Nesmějí však podlehnout své nepružnosti a sklonům ke konzervativnosti. Když se však tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo, jdou vpřed skálopevně rozhodnuti uspět. Buvol je většinou skromný a také vnímavý typ, který pro své blízké, přátele i partnery udělá maximum, ale měl by dostat také odezvu, pochvalu a uznání za vše, co pro své blízké udělá.

Lidé toho znamení bývají od narození vyrovnaní, mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou uzavřenější povahu mají rádi večírky a společenské události, rádi se baví, neměli by však zapomínat ani na odpočinek a relax.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní buvol 1913, 1973

Tento typ Buvola je velmi citlivý, umí naslouchat a dávat dobré rady. Je dobrým psychologem, takže dokáže skvěle odhadnout charaktery lidí a málokdy se mýlí. Snaží se dodržovat etický a morální kodex a pracovat pro blaho ostatních lidí.

Dřevěný buvol 1925, 1985

Tento typ je duchaplný a zábavný, skvěle se vyjadřuje, což mu dokáže zajistit výborné profesní uplatnění. Působí na druhé důvěryhodně a také velmi sebejistě, proto mu lidé věří a on se snaží jejich důvěru nezklamat. Má starostlivou povahu, a tak někdy může podléhat panice z materiálního nedostatku.

Ohnivý buvol 1937, 1997

Spojení ohnivého elementu dodává tomuto typu dynamiku a rozhodnost. Má většinou velké ambice a také vůdčí schopnosti, takže bývá v životě úspěšný. Pokud si ho někdo znepřátelí, může být nebezpečným protivníkem. Je houževnatý a pro sebe i své blízké se snaží zajistit vždy to nejlepší.

Zemní buvol 1949, 2009

Tito zrozenci neriskují, jsou opatrní a metodičtí. Bývají spolehliví, ale mají talent k bádání. V těchto řadách se rodí mnoho analytiků i vědců. Mohou nashromáždit značný majetek, který dokážou získat svojí tvrdou prací. Umějí druhé výborně odhadnout, proto se jim daří vybrat si dobře jak partnery, tak i přátele.

Kovový buvol 1961

Je to většinou velmi cílevědomý člověk, který má velký organizační talent. Kovový prvek mu dodává bojovnost a tvrdost, takže většinu svých cílů v životě dosáhne. Tento rys povahy mu však může přinášet problémy v osobním životě. Může podlehnout workoholismu na úkor svého osobního života a rodiny.

Odpovídá znamení: Kozoroh
Měsíc vlády: Leden
Hodiny vlivu: 1 - 3

reklama