reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - drak Foto: 1952, 1964, 1976, 1988, 2000 ... Charakteristika znamení »

Drak v roce 2017

Toto znamení čeká skvělý rok, kdy se bude těšit z úspěchu, který je pro něj velmi důležitý, z uznání ostatních i štěstí v osobním životě. Do života Draků mohou zasáhnout mnohé změny, které je pozitivně ovlivní a to jak v jejich soukromí, tak i práci.

Mnozí zástupci tohoto znamení mají pěkně našlápnuto a jsou pěkně rozjetí, možná si i zvykli, že se jim vše daří, důležité pro ně bude, aby si vážili toho, co mají, a snažili se to, co dokázali, dále rozvíjet a udržet. Čeká je rok plný společenského ruchu, budou všude žádaní a na jejich mínění a názory se budou ptát i nadřízení. Draci se mohou těšit na úspěšné a plodné období, ale nesmí zapomenout, že štěstí přeje připraveným.

Práce

V pracovní sféře se bude tomuto znamení jednoznačně dařit, nabídky a možnosti na zvýšení odbornosti i profesní postup je u mnohých aktivních Draků jistý. Těm, kteří touží po pracovních změnách a také zlepšení finančního ohodnocení, přijdou nové možnosti a skvělé šance hned na počátku nového roku. U mnohých se může změnit i jejich kvalifikace a obor, což předpokládá i otevřenost a chuť učit se novým věcem. Také ti, kteří podnikají, mohou zaznamenat mnoho nových kontaktů a větší zájem o jejich činnost, což se samozřejmě odrazí i na zvýšení tržeb a jejich ekonomických výsledků. Tento rok bude pro Draky náročný, ale zároveň jim přinese množství pozitivních změn.

Zdraví

Důležité pro Draky bude také zklidnění a celková harmonizace jejich osobnosti. Měli by se naučit práci s dechem, udělat si čas na fyzické aktivity, sport, procházky. A také změnit své stravovací návyky. Toto znamení má sklony k hektickému způsobu života, což se často neblaze odráží na stavu jejich organismu a fyzickém zdraví. Zvláště starší ročníky by měly dbát na prevenci a neodbývat se, co se týká zvláště skladby jejich jídelníčku. Velmi důležitý bude i osobní rozvoj, koníčky, vzdělávání a prohlubování různých dovedností, které pozitivně ovlivní i jejich psychiku a sebevědomí.

Láska

V roce vlády Kohouta by se konečně měli Draci soustředit na svůj osobní život, což mnohé může vést i k tak důležitým rozhodnutím, jako je společné soužití, svatba nebo plánování potomka. Je jisté, že jejich osobní vztahy budou mít novou kvalitu a i mnozí nezadaní mohou potkat zajímavé protějšky a tyto šance by neměli promarnit. Tento rok vyloženě přeje novým setkáním, seznamování lidí, čilému společenskému životu, protože energie znamení Kohouta je přátelská a družná, čehož by zástupci tohoto znamení měli náležitě využít, chodit na zajímavá místa, kde mohou potkat nové lidi a najít příležitost k seznámení, flirtování a novým partnerským vztahům.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Drak v roce 2017

Lidé ve znamení Draka se narodili v těchto letech: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Draci bývají silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do nových věcí. Bývají to lidé s divokou povahou, vtipní, otevření, čestní a k přátelům velkorysí. Rádi jsou středem pozornosti a jen málokdo je dokáže zkrotit, všude, kde se objeví, vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí. Jejich nestálá povaha jim může toto štěstí narušit a bývá překážkou i pro jejich kariéru, měli by proto pracovat na své trpělivosti a vůli.

Podstatou Draků je jejich nepředvídatelnost, jsou silní, oslniví a záhadní a člověk nikdy neví, co udělají.

Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a miluje vše nové a módní a jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Baví ho sportovat a cestovat, má rád večírky a díky svému šarmu a moci se často dostává do popředí společenského života.

Není to vyloženě rodinný typ, ale rodinu a domov potřebuje, vzhledem k divoké povaze mu těsné partnerské vztahy ale ne zcela vyhovují. Měl by se vyhýbat všem formám extremismu, bojovnosti a posilovat toleranci vůči druhým.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní drak 1952

Tento typ dračího znamení má největší intuici a také empatii vůči svému okolí. V těchto řadách nalezneme spousty idealistů, kteří se snaží řešit všechny problémy světa, někdy jim pak nestačí čas a síla pro řešení jejich vlastních problémů a starostí.

Dřevěný drak 1964

Je to velmi tvůrčí a originální člověk, má vůdčí schopnosti a dokáže se prosadit. Má obchodní a finanční schopnosti a většinou se mu v životě daří velmi dobře. Dokáže tak integrovat a propojovat různé skupiny lidí, což je dáno jeho diplomatickým chováním.

Ohnivý drak 1916, 1976

Nejvíce bojovný a silný zástupce tohoto znamení. Je velmi ctižádostivý a v životě se touží skvěle uplatnit. Může mít diktátorské sklony a málokdy dá na názory druhých lidí. Je to oslnivá a charismatická osobnost, které ostatní mnoho jejích špatných vlastností odpustí.

Zemní drak 1928, 1988

Největší realista ze všech Draků. Vyznává tradiční hodnoty a nerad riskuje, proto může přehlédnout vhodné příležitosti ke svému růstu. Většinou se zaměřuje na získávání materiálního zázemí, má rád krásné a luxusní věci, které rád předvádí svým známým a přátelům.

Kovový drak 1940, 2000

Kovový prvek tomuto zrozenci dodává určitou dávku zatvrzelosti a bojovnosti. Je to člověk, který ví, co chce, a většinou to i získá. Má také velkou dávku vitality a optimismu, takže je pro druhé lidi velmi zajímavý, i když někdy může působit vychloubačně, teatrálně nebo jako snob.

Odpovídá znamení: Beran
Měsíc vlády: Duben
Hodiny vlivu: 7 - 9

reklama