reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - had Foto: 1953, 1965, 1977, 1989, 2001 ... Charakteristika znamení »

Had v roce 2017

V tomto roce mohou Hadi hodně pokročit a udělat tlustou čáru za minulostí a začít tzv. s čistým štítem. Měli by plánovat své cíle už počátkem roku, tak, aby měli dostatek času uvědomit si, na jakou oblast se chtějí nebo potřebují nejvíce zaměřit.

Mnohým se mohou splnit jejich sny, jen si musí uvědomit, čemu budou věnovat svoji pozornost. Tito zrozenci jsou aktivní a bojovní, takže lze předpokládat, že když to nevzdají, mohou dosáhnout svého. Dařit by se jim mělo ve všech podstatných oblastech – práci, zdraví i lásce. Půjde o inspirativní období, kdy se zvídavější typy tohoto znamení mohou hodně naučit, zažít i vykonat, a to nejen pro své vlastní dobro, ale i pro ostatní.

Práce

V roce Kohouta dojde k posílení jejich pracovní prestiže. Někteří z těchto zrozenců mohou být pověřeni důležitými úkoly, při kterých budou rozhodovat i o druhých. Pozitivní vibrace tohoto znamení se tak může přenést i na ostatní, proto by neměli šetřit svojí radou a pomocí, protože vše se jim plně vrátí a to i v materiální formě. Mohou se těšit na tučnější příjem a celkové vylepšení materiálního statutu. Někteří zástupci tohoto znamení mohou mít štěstí v podobě přidání platu, nečekané výhry či dědictví. Důležité bude s penězi dobře naložit, možná bude vhodné poradit se s odborníky nebo přáteli, kteří umějí dobře hospodařit.

Zdraví

Ani v oblasti zdraví a tělesné vitality se Hadi nemusí obávat žádných pohrom. Bude ale nutné, aby věnovali trochu pozornosti a času svému tělu, které si to zaslouží. Dopřejte si aktivity, které vás těší a naplňují, oprašte staré koníčky sportovní, ale i tvůrčí. V tomto roce můžete posílit svoji akceschopnost také vhodným jídelníčkem s dostatkem zeleniny, ovoce i vlákniny. Dodržujte důsledně pitný režim, jezte „živou“ stravu, která nabije váš organismus energií, a vy se budete cítit dobře. I v případě časového stresu vynechejte rychlá občerstvení a jídlo z nekvalitních surovin, příliš solené, konzervované a upravované.

Láska

Ve vašem milostném životě může dojít k zásadní změně, která ovlivní vaši budoucnost. Každopádně byste se neměli bát projevit své city, protože paní Fortuna je po celý rok na vaší straně. Většina lidí tohoto znamení má komplikovanější povahu, lze proto očekávat, že nudit se nebudou ani v partnerském životě. Mohou zažít znovuoživení stávajícího vztahu nebo nádherné a povznášející zamilování, a to v jakémkoliv věku. Energie tohoto roku je na straně tohoto znamení a mnozí Hadi by měli v osobním životě využít svoji intuici, která jim může pomoci při rozhodování a volbě v milostné oblasti.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Had v roce 2017

Lidé ve znamení Hada se narodili v těchto letech: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Tito lidé v sobě mají moudrost, rádi objevují hluboká tajemství života, zajímají se o okolní svět a rádi zkoumají záhadné věci. Bývají nadaní i prakticky a organizačně a dokážou dotahovat věci až do zdárného konce. Působí sice dojmem klidného a pomalého tvora, jsou ale ostražití, inteligentní a mají pevnou vůli a dovedou tvrdě pracovat. Jestliže se pro něco rozhodnou, také to dokončí, jsou vytrvalí a silní. Zřídkakdy zastávají vyšší funkce, spíše se drží v pozadí a ovládají dění, jestliže se však naskytne správná chvíle, neváhají se projevit. Dovedou se také velice dobře ovládat a často se z nich stávají zvídaví intelektuálové, jejichž instinktivní a břitký úsudek má neuvěřitelný vliv na ostatní.

Pečlivě skrývají své emoce a ambice, střeží si své soukromí, ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité. Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé milující zábavu a kulturu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou konzervativní a spíše vyčkávají a nepotrpí si na okázalost, která by jim získala prestiž.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní had 1953

Intuitivní, přátelský a milý, tak lze charakterizovat představitele tohoto znamení. Jeho osobnost je spíše nenápadná a opatrná, je to tím, že se brání tomu, aby ostatní poznali přecitlivělou stránku jeho povahy. Rád druhým pomáhá a radí, ale nenechá se v žádném případě využívat.

Dřevěný had 1965

Toto je typ Hada, který je velmi pragmatický, proto nedělá rychlá rozhodnutí dřív, než vše dobře zváží. Může působit konzervativně, je to dáno tím, že sází spíše na rozum. Je opatrný i v partnerských otázkách, proto se často i v případě, že má mnoho přátel, může cítit opuštěný a sám.

Ohnivý had 1917, 1977

Je to velmi dynamický zástupce znamení Hada, lze říci, že disponuje neomezenou energií a rád je středem pozornosti. Někdy se může projevovat vůči druhým panovačně a nadřazeně. Je ctižádostivý a dokáže se prosadit za každou cenu i na úkor druhých.

Zemní had 1929, 1989

Tento člověk je velmi přátelský, bývá králem večírků, je také oblíbený díky svému osobitému humoru i šarmu. Má rád umění a může se projevovat tvůrčím způsobem. Ostatní se na něj mohou spolehnout, protože je obětavý a druhým vždy rád pomůže.

Kovový had 1941, 2001

Jde o nezávislého představitele hadího znamení, proto i jeho osobní život bývá většinou komplikovaný. Má rád lidi, ale je vybíravý, proto má také jen málo, zato opravdových přátel, pro které udělá, co je v jeho silách. Působí na druhé vážně, je čestný a pracovitý, nejraději však dělá všechno sám.

Odpovídá znamení: Býk
Měsíc vlády: Květen
Hodiny vlivu: 9 - 11

reklama