reklama

Velký čínský horoskop - KOZA

Čínský horoskop - znamení Kozy Foto:
Čínský horoskop - znamení Kozy
Foto: thinkstock.com

Vláda Kohouta může tomuto znamení přinést změny a prověřování, které nemusí být příjemné. Kozy se mohou potýkat ve zvýšené formě s velkými nároky svého okolí, které může vygenerovat více problémů a stresových situací.

Měly by jednat rozhodně a beze strachu a také si uvědomit, co opravdu chtějí, což jim může činit potíže. Důležité je také opatrné zacházení s finančními zdroji, protože lze očekávat zvýšené výdaje, zvláště týkající se domácnosti a zvelebování domova. Proto je namístě pečlivě hlídat všechna konta i platby, aby nedošlo k prodlení a nepřineslo to později problémy. Po celý rok bude pro Kozy důležité věnovat pozornost a čas všemu, co je baví a dělá jim radost.

Práce

Nečekejte zlomový rok, ale nudit se v žádném případě nebudete. Ti z vás, kteří chtějí radikálně změnit svoje pracovní místo, by si měli určitě počkat na období jara. Počátek roku sice svádí ke změnám, ale raději si dejte také čas na rozmyšlenou, kterým směrem se chcete vydat.

Pro vaše znamení je vhodná práce ve styku s veřejností, různé služby, obchod, pohostinství. Rádi spolupracujete s ostatními a také rádi pomáháte. Během roku Kohouta můžete být postaveni před nečekané rozhodnutí a pro mnohé to bude také velká výzva. Buďte pozorní při každém důležitém rozhodnutí, dohody a podpisy důležitých obchodních smluv raději řešte s odborníky.

Zdraví

Vaše zdraví je hodně ovlivňováno psychikou, proto se nenechávejte vyvést z míry. Vyhýbejte se pokud možno situacím a také lidem, kteří jsou zárukou stresu, problémů a zátěžových situací. Myslete sami na sebe, protože když budete v pohodě, dokážete druhým lépe naslouchat a také pomoci. V důsledku přepětí můžete zažívat ve zvýšené míře problémy se žaludkem a zažíváním. Pomáhejte svému organismu od potíží užitím bylinkových přípravků pro uvolnění a relaxaci. Jarní měsíce a období léta si užijete, větší problémy, náchylnost k různých zánětům a chronické rýmě nebo kašli můžete zažít v podzimních dešťových dnech. Proto doplňujte do svého jídelníčku více vitamínů a minerálů.

Láska

V oblasti lásky je nutná otevřená partnerská komunikace, významné je v tomto směru období léta. Cesty jsou pro vás v letošním roce velkým přínosem, můžete se během nich seznámit se zajímavým protějškem. Důležité pro vás bude přestat se zabývat minulostí, vztahy a partnerstvími, které skončily, neobávejte se otevřít lásce a novému partnerovi. I v dlouhodobých vztazích a manželstvích může během tohoto roku dojít k pozitivním změnám, konečně si dokážete porozumět a domácí klima se vyčistí. U mnohých jedinců narozených v tomto znamení může dojít konečně i k ukončení nefungujících vztahů i různých milostných trojúhelníků.

Horoskopy 2018

reklama

reklama