reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - koza Foto: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 ... Charakteristika znamení »

Koza v roce 2017

Vláda Kohouta může tomuto znamení přinést změny a prověřování, které nemusí být příjemné. Kozy se mohou potýkat ve zvýšené formě s velkými nároky svého okolí, které může vygenerovat více problémů a stresových situací.

Měly by jednat rozhodně a beze strachu a také si uvědomit, co opravdu chtějí, což jim může činit potíže. Důležité je také opatrné zacházení s finančními zdroji, protože lze očekávat zvýšené výdaje, zvláště týkající se domácnosti a zvelebování domova. Proto je namístě pečlivě hlídat všechna konta i platby, aby nedošlo k prodlení a nepřineslo to později problémy. Po celý rok bude pro Kozy důležité věnovat pozornost a čas všemu, co je baví a dělá jim radost.

Práce

Nečekejte zlomový rok, ale nudit se v žádném případě nebudete. Ti z vás, kteří chtějí radikálně změnit svoje pracovní místo, by si měli určitě počkat na období jara. Počátek roku sice svádí ke změnám, ale raději si dejte také čas na rozmyšlenou, kterým směrem se chcete vydat.

Pro vaše znamení je vhodná práce ve styku s veřejností, různé služby, obchod, pohostinství. Rádi spolupracujete s ostatními a také rádi pomáháte. Během roku Kohouta můžete být postaveni před nečekané rozhodnutí a pro mnohé to bude také velká výzva. Buďte pozorní při každém důležitém rozhodnutí, dohody a podpisy důležitých obchodních smluv raději řešte s odborníky.

Zdraví

Vaše zdraví je hodně ovlivňováno psychikou, proto se nenechávejte vyvést z míry. Vyhýbejte se pokud možno situacím a také lidem, kteří jsou zárukou stresu, problémů a zátěžových situací. Myslete sami na sebe, protože když budete v pohodě, dokážete druhým lépe naslouchat a také pomoci. V důsledku přepětí můžete zažívat ve zvýšené míře problémy se žaludkem a zažíváním. Pomáhejte svému organismu od potíží užitím bylinkových přípravků pro uvolnění a relaxaci. Jarní měsíce a období léta si užijete, větší problémy, náchylnost k různých zánětům a chronické rýmě nebo kašli můžete zažít v podzimních dešťových dnech. Proto doplňujte do svého jídelníčku více vitamínů a minerálů.

Láska

V oblasti lásky je nutná otevřená partnerská komunikace, významné je v tomto směru období léta. Cesty jsou pro vás v letošním roce velkým přínosem, můžete se během nich seznámit se zajímavým protějškem. Důležité pro vás bude přestat se zabývat minulostí, vztahy a partnerstvími, které skončily, neobávejte se otevřít lásce a novému partnerovi. I v dlouhodobých vztazích a manželstvích může během tohoto roku dojít k pozitivním změnám, konečně si dokážete porozumět a domácí klima se vyčistí. U mnohých jedinců narozených v tomto znamení může dojít konečně i k ukončení nefungujících vztahů i různých milostných trojúhelníků.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Koza v roce 2017

Lidé ve znamení Kozy se narodili v těchto letech: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 ,2015

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je slušnost, nehledají u druhých chyby, nevyvolávají nesnáze a jsou to dobří posluchači, kteří vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení. Tito zrozenci jsou jemní, trpěliví, inteligentní, aktivní a opatrní. Jsou známí svou moudrostí, s níž se drží zlaté střední cesty. Jsou přátelští, ale neváhají dát své potřeby najevo. Své znalosti nezneužívají k tomu, aby druhým ubližovali, a to ani svým nepřátelům, chtějí pouze pomáhat. Jsou tvořiví, mají fantazii, a než se do něčeho pustí, měli by mít možnost vše si v klidu promyslet.

Mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich však činí osoby zranitelné, často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založeni spíše intelektuálně než fyzicky a dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti, kulturu a vaření. Bývají to vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle a víně. Jsou pyšní na své domovy a kuchyně a nejlépe se cítí v restauracích a při nákupech.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní koza 1943, 2003

V těchto řadách najdeme jedince, kteří jsou velmi soucitní a mohou mít sklony naložit na sebe starosti druhých. Je to dáno jejich vnímavou povahou, díky které se mohou dostat do různých problémů. Neradi riskuji, ale drží se osvědčených věcí i vztahů, což jim přináší nespokojenost i problémy.

Dřevěná koza 1955

Člověk narozený v tomto čínském znamení a prvku má citlivou duši, dokáže také druhým pomáhat nejen radou, ale často i finančně. Bývá také důvěřivý, může tak podlehnout různým nečestným taktikám druhých. V životě mívá štěstí, je pracovitý a štědrý.

Ohnivá koza 1967

Prvek ohně dodává této Koze osobní šarm a kouzlo. Tito lidé se nebojí, jsou odvážní, mohou se proto dostávat do různých potíží jak pracovních a finančních, tak i vztahových. Jsou většinou temperamentní, druhé dokážou okouzlit, ale i využít ke svému prospěchu.

Zemní koza 1919, 1979

Tento jedinec bývá oblíbený pro svou povahu, je velmi ohleduplný a přátelský a mívá bohatý společenský život. Je to arbitr elegance, často se zaměstnává v uměleckých oblastech nebo také jako kritik, sběratel a mecenáš umění. Většinou dokáže dobře finančně zajistit sebe i své blízké.

Kovová koza 1931, 1991

Je to odhodlaný a ambiciózní typ, většinou málo přizpůsobivý člověk, který je nepřístupný kritice druhých. V těchto řadách se rodí velmi nároční lidé, kteří mají většinou umělecké a tvůrčí zaměstnání. Ani v oblasti vztahů nejde o jednoduché typy, jejich povaha často zaviní, že zůstávají sami.

Odpovídá znamení: Rak
Měsíc vlády: Červenec
Hodiny vlivu: 13 - 15

reklama