reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - krysa Foto: 1948, 1960, 1972, 1984, 1996 ... Charakteristika znamení »

Krysa v roce 2017

Po roce vlády Opice, který byl náročný, se znamení Krysy může těšit na mírnější rok. Vládce tohoto roku, společenský Kohout, přináší tomuto znamení rok plný nových možností, které se mohou projevovat jak v pracovní, tak i osobní oblasti.

Vcelku půjde o rok příjemný, kdy Krysa nebude mít ustláno na růžích, ale veškerá snaha a úsilí v kterékoliv oblasti se jí vyplatí a přinese uspokojivé výsledky. Jen se musí více soustředit a snažit se o dokončení všech úkolů, protože záběr bude velký a toto znamení je velmi impulzivní a snaží se být u všeho. Bude namístě umět si vybrat priority a méně důležité věci odsunout, jinak se Krysa bude trápit tím, jak věčně nic nestíhá…

Práce

Toto znamení je pracovité, tvořivé a také vynalézavé a v roce Kohouta může některá ze svých nadání uplatnit a prosadit se v oblasti, po které dlouho touží. Otálením může jen promarnit svoje šance. Začít by Krysy měly hned s příchodem jara, další pozitivní období přichází s podzimem. V roce společenského Kohouta mohou tito lidé získat nové kontakty, které jim významně pomohou v jejich kariéře, což se odrazí i v lepším finančním ohodnocení a materiální spokojenosti Krys.

Zdraví

Během roku byste se měli snažit udělat si více času na odpočinek a aktivní relaxaci. Nový rok začne akčně, s přibývajícími nároky se většinou pojí také stresy, proto je pro vás důležité vyčlenit si čas i pro sebe a koníčky. Krysa si dovede užívat, musí dát ale pozor, aby zbytečně nevydávala energii, čas i peníze v oblastech, které jí nic nepřinášejí. Je pro ni důležité nepodceňovat prevenci a snažit se o sebe opravdu starat. Náročné období nastane na jaře a během zimy, kdy se snažte o rovnováhu práce a odpočinku, jezte zdravou stravu s dostatkem vitamínů a nezapomínejte na pohyb.

Láska

Na počátku nového roku se to ve vašich milostných vodách začne čeřit. Proto je možné, že i ten, kdo nehledá, potká zajímavý protějšek, může to být i láska na první pohled. Další skvělý čas na lásku a seznamování bude na jaře, kdy může přijít oživení vašeho zájmu o druhé pohlaví, chuť změnit svůj osobní život a seznámit se s někým přitažlivým. Nejlepší období a vrchol bude v létě, kdy bude stát štěstěna na vaší straně a může dojít i k oživení stávajících vztahů, kterým už nedáváte šanci.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Krysa v roce 2017

Lidé ve znamení Krysy se narodili v těchto letech: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Je prvním znamením čínského zvěrokruhu. Lidé v tomto znamení bývají společenští, srdeční a pilní a těší se velké úctě. Jsou obvykle dostatečně schopní, aby zaujali vedoucí postavení v kterémkoli oboru. I když přijdou problémy, neztrácejí naději, jsou to velcí bojovníci. Daří si jim nejlépe v oblastech spojených s výživou, dětmi a půdou. Často se spoléhají jen sami na sebe, a proto by se měli naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat podporu i od svého okolí. Bývají zvídaví, duchaplní, tvořiví a hovorní. Milují život a zaujímají k němu spíše intelektuální postoj. To jim však nebrání, aby hojně užívali materiálních rozkoší, které život skýtá. Jsou ohleduplní, často tajnůstkářští a své myšlenky skrývají.

Nesmírně si váží přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabídnou pomocnou ruku. Je pro ně důležité uchovat si harmonický vztah ke svému okolí, a to jak v soukromém životě, tak v zaměstnání. Krysy mají vášnivou povahu, často propadají sentimentu a v případě problémů řeší svoje splíny nákupy a přejídáním.

Mají i negativní stránky, a tak Krysa bývá někdy prospěchářská, přehnaně agresivní a dokáže manipulovat ostatními. Na druhé straně miluje život, společnost, zábavu a legraci. Krysy rády nakupují a mají rády dobré jídlo a pití, libují si také v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní krysa – 1912, 1972

Je to nejcitlivější druh tohoto znamení, mívá tvůrčí schopnosti, může být umělecky nadaná, je také dobrou propojovatelkou lidí. Má velkou intuici, ale také nestálou povahu, není snadné ji „chytit“ a založit s ní domov, protože má ráda dobrodružství a změnu.

Dřevěná krysa – 1924, 1984

Zástupkyně tohoto znamení je pracovitá a bystrá, dokáže rychle odhadnout oblasti, v kterých bude mít úspěch. Může být úspěšná, ale nesmí podléhat obavám z nedostatku a neúspěchu. Jako ostatní Krysy je také velmi společenská, ráda se baví i cestuje.

Ohnivá krysa – 1936, 1996

Ohnivý element dodává této Kryse dynamickou a vášnivou povahu. Tito lidé jsou jakoby stále v pohybu, stále něco řeší, i za druhé. Mají touhu se zviditelnit a něco dokázat, a to někdy i za každou cenu, na úkor druhých, takže se občas může ukázat i bezohledná stránka jejich povahy.

Zemní krysa – 1948, 2008

Předvídavá, opatrná a vážná, tak lze charakterizovat tuto zástupkyni krysího znamení. Lze říci, že ze všech Krys je nejméně akční, nerada riskuje a pouští se jen do věcí, ze kterých je předem zaručený zisk. Je zodpovědná a starostlivá a o své lidi se vždy dobře postará.

Kovová krysa – 1960

Zástupkyně tohoto elementu je bojovná a dokáže si jít za svým. Je šarmantní a společenská a touží hrát všude prim. Má velké ambice a pouští se i do projektů, ve kterých nemusí mít vždy úspěch. Mohou ji také trápit vnitřní rozpory, a tak častěji podléhá lítosti nebo depresím.

Odpovídá znamení: Střelec
Měsíc vlády: Prosinec
Hodiny vlivu: 23 - 1

reklama