reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - pes Foto: 1958, 1970, 1982, 1994, 2006 ... Charakteristika znamení »

Pes v roce 2017

Období, které je před vámi, vám nedá nic zadarmo, budete si muset uhájit to, co jste získali. Rok vlády Kohouta se některým z vás může jevit vůči vám nespravedlivý, ale získáte cenné zkušenosti, které v budoucnosti jistě zúročíte.

 Ať už se bude jednat o záležitosti pracovní, nebo partnerské. Bude to rok prověřování a zkoušek, který vám ale může nakonec přinést dostatek síly a sebevědomí. Předpokládá to samozřejmě soustavnou práci na sobě, dokázat stavět na silných stránkách svého znamení, rozvíjet své dovednosti a snažit se změnit zastaralé vzorce chování z minulosti a poučit se z různých zklamání a proher. Obklopovat se také pozitivními lidmi, přáteli, kteří vás podpoří a pomohou vám v období, která nebudou lehká.

Práce

Rok vlády znamení ohnivého Kohouta bude klást důraz na závazky a houževnatou práci. Pro lidi tohoto znamení je důležité, aby se odpoutali od neúspěchů a zklamání z minulosti a začali nanovo plánovat svou budoucnost. Pozornost by měli věnovat rozvoji svých komunikačních dovedností a verbálnímu projevu, svůj čas by měli věnovat osobnímu rozvoji a studiu. Neměli by zapomenout na úsloví – kde je vůle, tam je i cesta. Viditelné výsledky se dostaví pro ty, kteří se snažili již v předešlém roce. Psi by měli naučit ostatní, aby dokázali ocenit jejich práci a snahu, a to nejen v oblasti pracovní, ale i doma, mezi členy rodiny.

Zdraví

Tento rok byste měli věnovat větší pozornost svojí fyzické schránce, nevynechejte preventivní prohlídky. Pokud možno se vyvarujte zbytečných stresů, eliminujte negativní spouštěče a vyhýbejte se věčně nabručeným a stěžujícím si lidem. Ataky různých virových onemocnění se mohou objevit zvláště v březnovém předjarním období, ale ani při nestálém dubnovém počasí zbytečně neriskujte nachlazení. V měsíci květnu a letních měsících se budete cítit skvěle, stejně tak v podzimním období. I v posledním, závěrečném měsíci roku svoje tělo raději nepřepínejte, ale dopřejte mu relaxaci a odpočinek, který si po náročném roce zaslouží.

Láska

Tento rok Kohouta nepřinese změny sám od sebe, bude od vás žádat aktivitu. Nezadaní zástupci tohoto znamení se budou každopádně snažit najít si příjemný protějšek. Dobrým doporučením pro tyto jedince je také aktivnější společenský život a práce na vlastní image, aby se cítili sami co nejlépe, což budou také vyzařovat do svého okolí, které to pozitivně ocení. Při prvním neúspěchu by to neměli vzdávat a uzavírat se. Určitě by se měli věnovat společenskému životu a seznamování, a to i netradičními způsoby, jako jsou různé seznamovací večírky a dovolené nebo seznamovací agentury, velké možnosti také přinášejí internetové seznamky.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Pes v roce 2017

Lidé ve znamení Psa se narodili v těchto letech: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

Tito lidé jsou přátelští, oddaní svým blízkým, mají rádi společnost a druhým pomáhají. I když osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje značný neklid. Jakmile se pro něco rozhodnou, postupují neohroženě a systematicky překonávají jednu překážku za druhou. Díky tomu se z nich často stávají schopní vedoucí. Jsou to přitažlivé a vtipné osobnosti s optimistickou povahou. Jsou neklidní a aktivní, nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci táhnou moc dlouho, práce a námahy se nebojí. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se jim může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině, ale nakonec se jejich plány naplní. Smysl pro věrnost ke kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou emocí lidí narozených v roce Psa. Jejich city však není těžké zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich citové rány se hojí poměrně dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví a cestují. Práce je pro ně vždy na prvním místě, ale najdou si čas i pro umění, soutěživé sporty a pobyt v přírodě.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní pes 1922, 1982

Je to nejklidnější typ tohoto znamení, má vyrovnanou a stálou povahu, je upřímný a velmi přátelský, má rád lidi. Negativní stránkou jeho povahy je přílišná bezstarostnost, která ho může přivést do problémů, zvláště pak finančního a materiálního rázu, které pak jen těžko zvládá.

Dřevěný pes 1934, 1994

V těchto řadách se rodí velmi tvořiví jedinci, kteří mají především tvůrčí talent, věnují se často různým řemeslům, pracují rádi s přírodními materiály, z nichž dokážou vytvořit krásné artefakty. Dřevěný pes je velmi předvídavý a chápe potřeby a problémy druhých.

Ohnivý pes 1946, 2006

Tito lidé jsou většinou velmi temperamentní a dokážou si mnoho věcí v životě zidealizovat. Bývají novátory a mají talent pro práci, která přináší druhým lidem radost – jsou to herci, komentátoři, baviči. Pro svoji optimistickou a vášnivou, ale i nekonvenční povahu bývají velmi oblíbení.

Zemní pes 1958

Většinou jde o vyrovnané typy lidí, kteří jsou materiálně orientovaní a v životě dosáhnou pilnou prací úspěchu. Mají předpoklady k zaměstnání v oblasti finančních zdrojů jako odborní poradci, bankéři, pracovníci v pojišťovnách atd. Jsou přátelští a s druhými lidmi dokážou dobře vycházet.

Kovový pes 1970

Toto je Pes, který je sebejistý, má odhodlání a sílu a stále je ve střehu. Lidé tohoto znamení bývají velmi odvážní a většinou vědí, co chtějí, mají jasné cíle. Nejšťastnější jsou, když mohou být druhým lidem k užitku, chránit je a pomáhat jim.

Odpovídá znamení: Váhy
Měsíc vlády: Říjen
Hodiny vlivu: 19 - 21

reklama