reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - tygr Foto: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 ... Charakteristika znamení »

Tygr v roce 2017

Tygrům by se v tomto novém roce mělo poměrně dařit, měli by ale dávat pozor na své chování, protože si jinak přivodí zbytečné problémy. Důležitá, přímo stěžejní pro ně bude volba, správný výběr a načasování, což pro aktivního a samostatného Tygra není snadné.

V roce 2017 pro Tygra bude důležité nespoléhat jen na své dovednosti, ale umět si říci o radu od těch, kterým věří nebo které obdivuje a uznává. Důležité bude se těmito radami řídit. Pozorní by Tygři měli být zvláště v oblasti mezilidských vztahů ať osobních, nebo pracovních. V mnoha případech bude aktivita a bojovnost tomuto znamení spíše na obtíž, bude se muset spíše učit diplomacii a trpělivosti v jednání s druhými.

Práce

Mnoho těchto zrozenců touží po nezávislé práci, neradi pracují v zaměstnaneckém poměru, těžko přijímají autority, a proto mívají v práci obvykle problémy. V prvním čtvrtletí roku si pečlivě zapisujte všechny nápady, přání, vize a cíle – k jejich uskutečnění nadchází nejlepší čas během března až dubna. Důležité pro Tygry je, aby se učili být tolerantní vůči kolegům a nedemonstrovali svůj pocit nadřazenosti. Dalším příhodným obdobím pro změny je konec léta, kdy mohou přijít zajímavé lukrativní pracovní nabídky, které je mohou katapultovat do zcela jiných profesních sfér.

Zdraví

Nejlepší radou pro vaše znamení je: udělejte si konečně čas sami na sebe. Vyhýbejte se zbytečným zatěžujícím a stresujícím situacím i emocionálnímu vypětí a budete se cítit skvěle. Odbourejte zatěžující vazby osobní i pracovní. Stav vašeho organismu, o který budete pečovat, vám to vrátí v podobě pocitu lehkosti. Počátek roku můžete uvítat ve skvělé kondici, k poklesu vašeho imunitního systému může dojít koncem února. Více se hlídejte, zvláště pak při sportu během měsíce dubna. Napětí a stres můžete uvolnit sportem, v tělocvičně nebo fitness centru, prospějí vám také masáže.

Láska

Váš život je plný vzruchu a spěchu, zkuste se zastavit a vážit si drobných radostí, které zažíváte každý den. Ti z vás, kteří chtějí prohloubit partnerství nebo zažít nové milostné vzplanutí, by si měli počkat na březen nebo duben. Přicházejí nové možnosti a těm, kdo stojí o navázání vztahů, se blýská na časy, určitě potkají zajímavý protějšek, který jejich náklonnost opětuje. V roce Kohouta je možné vylepšit partnerskou komunikaci, jež může zvláště v dlouhodobých vztazích váznout. Je skvělý čas na malou revizi vašeho osobního života. Snažte se získat vnitřní rovnováhu a jednat klidně, pozor na vaše typické tygří silové tendence.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Tygr v roce 2017

Lidé ve znamení Tygra se narodili v těchto letech: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Tygr je prudký, dynamický, bývá okouzlující a dokáže ostatní přesvědčit o své pravdě. V případě, že je to pro jeho zisk nutné, jedná i nevybíravým až agresivním způsobem.

Tito zrozenci bývají silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelné vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko.

Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční a jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou se vrhají do každého problému.

Tygři jsou emocionálně neklidní, jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé ve znamení Tygra milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci a rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často s pochopením nekvituje jejich okolí. Potřebují emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně, pak udělají pro druhé vše – i nad své možnosti a síly.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní tygr 1962

Je to nejcitlivější a také nejvíce ohleduplný zástupce tohoto znamení. Mívá také velký smysl pro morální odpovědnost. Bývá daleko mírnější než ostatní Tygři, je empatický a dokáže se vcítit do druhých. Je také otevřený komunikaci a spolupráci s ostatními lidmi.

Dřevěný tygr 1914, 1974

Tento typ je velmi společenský a u druhých také oblíbený. Je zábavný a nezkazí žádnou legraci. Je králem večírků a také zdrojem zábavy, jeho nápady druhé fascinují. Je přátelský a přívětivý, rád druhým pomáhá a nad nikoho se nevyvyšuje.

Ohnivý tygr 1926, 1986

Spojení tohoto silného znamení s ohnivým živlem přináší komplikovanější divokou povahu. Je tu na jedné straně ctižádostivost a ambice a také neutuchající chuť být středem pozornosti. Na druhé straně pak spousta energie, kterou tito jedinci musí vydávat.

Zemní tygr 1938, 1998

Tento zástupce je klidný a vyrovnaný, jeho slabinou může být požitkářská povaha a také touha po krásných a luxusních věcech. Věnuje velkou pozornost svému vzhledu a šatníku. Protože zemní živel přináší i praktičnost, většinou si na své náročné koníčky dokáže vydělat.

Kovový tygr 1950, 2010

Má velké ambice a ve věcech kariéry umí být zcela nekompromisní. Jestliže něco chce, nasadí opravdu všechny páky, aby to za každou cenu získal. Je to dobrý přítel, ale i obávaný nepřítel, který dokáže ostatní dostat přesně tam, kam chce.

Odpovídá znamení: Vodnář
Měsíc vlády: Únor
Hodiny vlivu: 3 - 5

reklama