reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - vepř Foto: 1959, 1971, 1983, 1995, 2007 ... Charakteristika znamení »

Vepř v roce 2017

Rok pod taktovkou znamení Kohouta bude pro Vepře velmi zajímavý a podnětný. Důraz bude kladen na prosazení se. Vepři by se měli naučit prodat svoji osobnost jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti milostné a partnerské. Rok Kohouta jim k tomu poskytne dostatek příležitostí.

V zaměstnání a kariéře mohou aktivnější typy tohoto znamení zaznamenat úspěch, který však nepřijde sám od sebe. Budou si muset vše zasloužit tvrdou prací a překonáváním různých těžkostí. Kdo vytrvá, ten získá ocenění v podobě profesního posunu i zlepšení finanční situace. Je jisté, že v tomto roce se bude tomuto znamení dařit, ale Vepři, kteří inklinují ze své podstaty k pohodlnosti, nedostanou nic zadarmo, překážky však jen posílí jejich vůli a houževnatost.

Práce

Lidem tohoto znamení by se mělo dařit, ale při řešení finančních otázek by měli být ostražití a důslední a neměli by podléhat každé zajímavé a lukrativní nabídce, kterou dostanou. Toto znamení je důvěřivé, a proto lehce sedne na lep různým podvodným nabídkám. V materiální oblasti musí být Vepři zvláště ostražití a sledovat všechny své výdaje. Také je důležitá opatrnost při různých podpisech smluv, půjčkách, hypotékách atd. Raději investujte do finančních poradců nebo právníků, což se v konečném důsledku určitě vyplatí. Pro ty, kteří chtějí zvládnout vše sami, je určitě v tomto roce vhodné zvyšovat svou finanční gramotnost. A to jak návštěvou různých kurzů a seminářů, tak i četbou knih na toto téma, kterých je na trhu dost.

Zdraví

Vašemu znamení se promítá psychická nepohoda a stresy ve zvýšené formě do zdravotních potíží. Proto se snažte nejednat pod vládou emocí, prospěje vám vybití nahromaděné negativní energie pohybem. Největší problémy s vaší tělesnou schránkou mohou nastat v období předjaří, v březnu, ale i v dubnu. Při stresových situacích, pracovní zátěži, ale i domácích neshodách si neopatrností můžete přivodit i úraz. Proto myslete na to, že klidná mysl je půl zdraví, a nedejte prostor žádným stresům a hádkám. Tvrdí se, že většina nemocí je psychosomatického původu a naše psychika velmi ovlivňuje stav našeho zdraví. Preventivně dodávejte tělu vitamíny, které budou třeba zvláště v podzimních a zimních dnech, v případě, že podlehnete bacilům, sáhněte raději po zelené lékárně.

Láska

Pod vládou Kohouta vás čeká zajímavý rok plný aktivit a seznamování. Snažte se zmírnit svoji nedůvěřivost a oddejte se naplno lásce. I když nemusí jít o vztah na celý život, milostné jiskření a sympatie vás určitě nabijí dobrou náladou a sebevědomím. S jarem můžete uvítat novou lásku nebo také oživení stávajícího partnerství. Záleží i na vás, jak se budete ke svému miláčkovi chovat, protože pravdou je, že partner odráží vždy naše nálady jako zrcadlo. V tomto období můžete potkat i řadu zajímavých lidí, kteří vám mohou pomoci i v oblasti práce a vaší kariéry a mohou vás nasměrovat k uvědomění toho, co opravdu chcete. Vcelku lze říci, že rok Kohouta vám v oblasti vztahů může přinést mnoho pozitivního, záleží jen na vás.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Vepř v roce 2017

Lidé ve znamení Vepře se narodili v těchto letech: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranitelní. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit a zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům, nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky, včetně umění, berou velice vážně. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý. Pokud se jim nedaří, mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti a propadají melancholii. Jsou to nenároční lidé a většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu. Jsou nároční zejména sami k sobě, a jestliže neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu. Pokud jde o módu, mají fantazii a vkus a dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a vyčkávají, až nejnovější výstřelky vyzkouší někdo jiný.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní vepř 1923, 1983

Zástupce tohoto znamení je nejcitlivější, má velmi přátelskou a otevřenou povahu a bývá k lidem laskavý, rád pomáhá, takže ho ostatní mohou často zneužívat. Je také domácký a někdy velmi pohodlný, takže může mnoho věcí zanedbávat.

Dřevěný vepř 1953, 1995

Tento typ Vepře je ambicióznější než jeho bratři. Je také společenský a neustále hledá různé kontakty a vzájemně prospěšná přátelství. Má optimistickou povahu, takže v kolektivu bývá oblíben, je pilný, může být také velmi úspěšný.

Ohnivý vepř 1947, 2007

Toto je nejvíce podnikavý a egoistický Vepř. Dokáže většinou se svojí ohnivou energií prosadit vše, co chce. Jako jediný dokáže i riskovat a nebojí se vydat do různých dobrodružných akcí. Má také dramatický talent, takže ve svém osobním životě může vytvářet napětí.

Zemní vepř 1959

Zemní vepř ze všeho nejvíce miluje svůj klid, je realista, takže se nevrhá do pochybných podniků ani do neperspektivních vztahů. Rád si užívá života, a peníze, které vydělá, utrácí pro svoji potěchu a požitek. Mívá vyrovnanou povahu, proto je dobrým přítelem i partnerem.

Kovový vepř 1971

Síla elementu kovu dodává tomuto člověku odhodlanou a přímou povahu. Dokáže vždy říci, co si myslí, a to někdy i nevybíravým způsobem. Protože je ale vtipný, ostatní mu jeho drzosti většinou prominou. Je to také pracovitý člověk, na kterého se dá spolehnout.

Odpovídá znamení: Štír
Měsíc vlády: Listopad
Hodiny vlivu: 21 - 23

reklama