reklama

14 nahých žen se nechalo nafotit, aby ukázaly, co je „Americká krása!“

Americká krása - Film versus obyčejné ženy Foto:
Americká krása - Film versus obyčejné ženy
Foto: boredpanda.com/Carey Fruth

Určitě si všichni pamatujete na film Americká krása z roku 1999, v němž zazářila Mena Suvari, která se ihned stala erotickou představou všech mužu. Toužil po ní nejen Kevin Spacey, ale snad každý chlap na této planetě.

Fotograf Carey Fruth udělal série fotografií, pojmenovanou po tomto veleúspěšném americkém filmu. Dílo představuje 14 různých žen, které leží nahé v záplavě šeříků.

Fruth řekl serveru The Huffington Post, že série byla inspirována kultovní scénou s okvětními lístky růží – scéna z filmu American Beauty, kde má muž středního věku (Kevin Spacey) erotický sen o nejlepší kamrádce jeho dospívající dcery. Scéna odráží mužskou fantazii, kde mladá žena nemá žádnou pravomoc,  je jen sexuální objekt.

Americká krása - Mena Suvari Foto:

„Téměř každá fotka, kterou vidíte v médiích, zachycuje jeden typ ženy – hubenou bílou ženu, abych byl konkrétní," řekl Fruth pro HuffPost.

„Ale to není skutečnost, většina žen v naší zemi tak nevypadá. Amerika se skládá ze všech typů žen. Ženy, které nemají zrovna ideální křivky, zde mohou vidět, jak vypadají krásně. A proč by ne?“

Projděte si tuto galerii a uvidíte čtrnáct žen, které dokázaly samy sobě – a všem ostatním –, že jsou naprosto krásné. Ukázaly, co je opravdová „Americká krása“!

Americká krása - Obrázek 2 Foto:

Co by vás mohlo ještě zajímat:

Článek

Na nic nečekejte a začněte hned Foto:

Vnadné křivky do plavek: 4 tipy, díky kterým je můžete mít

Léto a s ním spojená promenáda v plavkách na březích českých rybníčků, bazénů i exotických pláží se kvapem blíží, a proto je nejvyšší čas začít na své postavě pořádně makat.

Článek

Aby mozek fungoval tak, jak má, potřebuje i zdravé tuky Foto:

Nejlepší potrava pro váš mozek? Tuky!

Tuky naše tělo potřebuje stejně jako bílkoviny nebo sacharidy. Bez zdravých tuků obsažených například v oleji či ořeších nebude tělo a hlavně mozek fungovat tak, jak má.

Horoskopy 2018

reklama

reklama