reklama

5 přírodních zázraků, které si určitě pořiďte

Přírodní kosmetika a bio kosmetika oprávněně představují v posledních letech velký trend. Aby také ne, je vyrobena z čistě přírodních látek s velkým množstvím vitaminů, hydratačních látek a antioxidantů, které podporují a stimulují přirozené funkce naší pokožky. Tato kosmetika je vhodná úplně pro všechny – pro alergiky, pro ty z nás, kteří mají citlivou pokožkou i pro všechny, kdo chtějí své tělo zatěžovat co nejmenším množstvím chemických látek.
Dala jsem dohromady 5 přípravků, které jsem vyzkoušela na vlastní kůži a můžu je vřele doporučit. Bez téhle pětky bych se doma a na cestách už prostě neobešla.

5 přírodních zázraků, které si pořiďte onest Foto:
Zdroj: archiv Onest
Bronze rose Lip Balm

Jemný balzám na rty s lehkou konzistencí, který vyživuje, hydratuje a dává rtům lehký barevný nádech a lesk. Tento zázrak stvořili  v Onest, což je česká značka, která vyrábí čistě přírodní kosmetiku.
Zjistila jsme na vlastní kůži, že ho můžete klidně použít i jako tvářenku a budete vypadat krásně svěže a doslova šťavnatě. Do každého kelímku výrobce ukryl olej z plné hrsti okvětních plátků damašské růže, která balzámy inspiruje také barevně v jemném odstínu bronzové červené.
Koupit si ho můžete za příjemných 310 Kč například v obchodě Ingredients na Praze 1, anebo se podívejte na web onest.cz

Horoskopy 2018

reklama

reklama