reklama

5 rad, jak kombinovat kabelky, abyste byla perfektní

Pokud chcete vypadat dokonale, bez "vyladěné" kabelky se neobejdete Foto:
Pokud chcete vypadat dokonale, bez "vyladěné" kabelky se neobejdete
Foto: Thinkstock

Snad každá žena sní o dokonalé univerzální kabelce, kterou může ráno chytit a vyrazit bez přemýšlení, zda se jí právě tahle hodí k oblečení, jestli se do ní všechno vejde a ještě přitom vypadá elegantně.

 

Bohužel ale většina z nás neovládá smršťovací kouzlo, které by z deštníku, diáře, peněženky, hromady papírů a možná i laptopu udělalo skladné pírko. Navíc nás nepřeberné množství barev, tvarů a vzorů kabelek nenechává při každém nákupu na pochybách, že jen jedna prostě nestačí.

Pak ale ráno nastává boj, kterou zvolit, aby se k outfitu hodila co nejlépe. A přesně pro tyto situace jsme pro vás připravili návod, jak kabelky kombinovat, abyste pokaždé vypadala jak vystřižená z módních rubrik.

 

Jednotný styl

Zamyslete se, co si budete brát na sebe. Je to spíše elegantní, trendy nebo sportovní? Je váš outfit pestrý nebo vzorovaný? Pak by i kabelka měla být stejného ražení.

Barevné sladění

„Není nutné mít kabelku podobné barvy, jako outfit, měly by spolu ale ladit. Pokud se chystáte vyrazit v neutrálních barvách, jako je třeba hnědá, šedá nebo béžová, zkuste je doplnit kabelkou v jasnějších barvách, která outfit decentně a rafinovaně rozzáří a naopak. Barevné šílenství zklidní jednoduchá kabelka v krémových barvách nebo v hnědé," radí Veronika Sajdoková z CCC.

Pozor na míchání vzorů

Míchání různých vzorů je vždy tak trochu rizikem. Pokud máte ale oblečení bez vzorů, rozhodně zvolte kabelku vzorovanou. Proužky, kostky nebo kára udělají outfit jednoduše zajímavějším. Pokud přece jen chcete kombinovat vzory, dbejte na to, aby se ve všech objevovala alespoň jedna stejná barva.

Pozor na velikost kabelky

Kabelka musí ladit také k vašemu stylu. Chcete vypadat chic a elegantně? Pak nechte laptop a další závaží doma a vyrazte s menší kabelkou nalehko. Sportovnější styl naopak dává prostor objemnějším kouskům.

Řiďte se postavou

I kabelku je vhodné přizpůsobit postavě. Kabelky přes rameno by měly končit u té části trupu, kterou byste chtěla vyzdvihnout. Pokud máte široké boky, kabelka by měla končit v pase a naopak. Nevýrazný pas nejlépe zamaskujete kabelkami s dlouhým popruhem.

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Perfektně zpracované, v nádherných barevných kombinacích a s neotřelými detaily. Takové jsou darabagsky! Foto:

Představujeme mladé tvůrce: Kabelky, se kterými zazáříte

Pokud máte ráda zajímavé kabelky, musíte se v kamenných prodejnách cítit docela smutně. Kabelky, které se běžně prodávají, jsou totiž možná elegantní, ale tak nějak nudné....

Článek

Na kabelkách je vidět, že je jejich autorka dělá s radostí Foto:

Představujeme mladé tvůrce: Kabelky, které vám budou dělat radost

Správná žena má doma kabelku pro každou příležitost. Teď ale pro vás máme tip na kabelky, které nebudete chtít přestat nosit.

Článek

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka! Foto:

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka!

Vaše oblečení, psací stůl anebo kuchyně – to vše vypovídá o tom, jaká vlastně jste. Výmluvnou řečí dokáže hovořit i vaše kabelka, ta malá (nebo i větší) svatyně, která...

Horoskopy 2018

reklama

reklama