reklama

5 zkrášlovacích zákroků: Kdy jít, jak to probíhá a kolik vás to bude stát?

Není žádným tajemstvím, že i Češky stále více využívají možnosti omlazení, které nabízejí šikovné ruce plastických chirurgů. Existuje řada metod, jejichž aplikace zabere necelou hodinu. Ženy však stále častěji sahají po zákrocích, jako je face-lift či úprava očních víček, které vyžadují použití skalpelu. Láká je fakt, že na rozdíl od rychlých ošetření mají výdrž až 10 let a omlazující efekt je skutečně výrazný.

5 zkrášlovacích zákroků - Který byste si vybrala vy? Foto:

√ Které zákroky Češky nejčastěji vyžadují

√ Jak tyto zákroky probíhají a jaký je jejich výsledek

√ Výhody a rizika jednotlivých zákroků

√ Pooperační péče

√ Trvanlivost zkrášlujícího efektu

Hluboké vrásky, kruhy pod očima a unavený smutný výraz. To je pohled, který žádná z nás nechce každý den vídat v zrcadle. I když je nám kolem čtyřiceti, často vypadáme i o 10 let starší. Náročná kariéra, výchova dětí a špatná životospráva udělaly své. Zkusme využít možností, které v dnešní době umí plastická chirurgie, a podstoupit omlazující zákrok. Možná se dostaví nejen větší spokojenost s vaším vzhledem, ale také vyšší sebevědomí.

Pět TOP zákroků plastické chirurgie v oblasti obličeje nám představí MUDr. Hana Zimovčáková z brněnské Body kliniky.

Face – lift  Foto:
Zdroj: ilustrační foto/thinkstockphotos.com
1. Face-lift

Face-lift je jednou z nejvyhledávanějších metod chirurgického zkrášlení obličeje. Hlavním důvodem je zásadní proměna vzhledu a viditelné omlazení. V důsledku stárnutí a ztráty elasticity kůže dochází k jejímu povolení a ke změně rozložení tukových polštářků. Face-lift však dokáže v tomto ohledu skutečné zázraky. Zákrok je prováděn v celkové anestezii a v jeho průběhu je odstraněna přebytečná kůže a podkožní tuk a zpevněn vazivový aparát. Tím dojde k vypnutí pleti, vyhlazení vrásek a celkovému omlazení. Typů face-liftu je více, od menších zákroků zaměřených na určitou část obličeje, až po celkové vypnutí obličeje, spánků a krku.

U face-liftu není přesně určený věk, ve kterém je ideální ho podstoupit. Hodně záleží na kvalitě a typu kůže, profesi, dědičných faktorech, ale i na slunečním záření, kterému je kůže vystavována. Dolní hranice se proto pohybuje mezi 40 až 50 lety. Obecně však platí, že čím dříve žena face-lift podstoupí, tím dříve se znovu objeví projevy stárnutí. Hospitalizace obvykle trvá dva až tři dny. Je nutné počítat s tím, že dva až tři týdny po operaci přetrvávají na obličeji otoky a modřiny. Proto je vhodné zajistit si na tuto dobu dovolenou v práci. Pacientka by po zákroku měla vynechat větší fyzickou námahu celý měsíc po operaci. Výsledný efekt obvykle vydrží pět až deset let a zákrok je možné podstoupit opakovaně.

Orientační cena zákroku: do 50 000 Kč

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama