reklama

8 nadčasových věcí, které z vašeho šatníku udělají pokladnici módy

Nemusíte být žádná módní ikona nebo celebrita, ani se nemusíte v módě nějak zvlášť vyžívat ani orientovat. Je tu ovšem pár věcí, které by každá praktická a elegantní žena měla ve své skříni mít.

Představy o „ideální ženě“ se hodně liší v různých národech, ale shoda panuje v tom, že by měla být především osobnost, která zapůsobí na ostatní, což se samozřejmě odráží i na tom, co na sobě nosí. A není to tak finančně náročné, jak si teď někdo možná myslí. Vlastnit pár opravdu nadčasových kousků se navíc vyplatí a je to investice na spoustu dalších let. Móda se totiž stále vrací....

móda kousky lodičky Foto:
Zdroj: instagram
Lodičky- hlavní součást botníku

Každá žena by měla vlastnit alespoň jedny lodičky a samozřejmě v nich umět chodit tak, aby zaujala. To nejde každé snadno, je třeba mít taky trochu vrozeného citu.

 

Mimochodem, průzkumy potvrdily, že osmdesát procent mužů mnohem víc dokáže zaujmout žena na podpatcích, nežli v unisexových teniskách. Tzv. „jehly“, když se navíc dokážou patřičně „prodat“ hezkýma nohama nebo ladnou chůzí, přidají na dokonalosti mnohem víc, než ženy samy tuší.

Horoskopy 2018

reklama

reklama