reklama

8 potravin, které vás zbaví vrásek

Vrásky – nekonečný problém všech žen. Řešíme je snad neustále, ať nám je dvacet pět, třicet nebo čtyřicet. Předtím než si začnete kupovat drahé krémy a platit drahé kosmetické zákroky, vězte, že jemným linkám a vráskám se dá předcházet v kuchyni. Otevřete lednici nebo spíž - tady máte ty nejlepší ingredience, které vám proti jemným vráskám pomohou. A nebojte, nejde o potraviny, které by se těžko sháněly. Hned zjistíte, že většinu z nich máte doma. Stačí je začlenit do svého jídelníčku, ať už jako hlavní chod, svačinu nebo třeba jen přílohu.

Potraviny vrásky zelený čaj Foto:
Zdroj: Thinkstock
Zelený čaj

Než se vrhneme na seznam účinných potravin, nejdříve si povíme něco o nápoji proti vráskám. Pokud jste doposud nepila zelený čaj, je na čase to změnit. Jde totiž o univerzální prostředek ke zdravějšímu a krásnějšímu "já". Kromě toho, že vás nabudí energií, je plný antioxidantů, díky čemuž se z těla odplavují nežádoucí toxiny. Zelený čaj také pomůže buňkám s regenerací, což je důležitý proces pro udržení mladistvého vzhledu.

 

A v jakém množství jej konzumovat? Doporučujeme udělat si několik šálků každý den, po litrech jej pít nemusíte, i v malém každodenním množství je účinný. Zelený čaj navíc udrží vaši pleť krásně hydratovanou, takže už se nemusíte bát suché a podrážděné pokožky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama