reklama

9 nejvíc sexy fotbalistů, které můžete vidět na letošním MS ve fotbale

9 nejvíc sexy fotbalistů, které můžete vidět na letošním MS ve fotbale Foto:
9 nejvíc sexy fotbalistů, které můžete vidět na letošním MS ve fotbale
Foto: profimedia.cz

Když se řekne mistrovství světa ve fotbale, mužům zazáří oči, zatímco jejich partnerky nasadí otrávený obličej. Ovšem fotbalové mistrovství, to není jen skvělý fotbal. Po zelené trávě se totiž prohání spousta sexy mužů, na které stojí za to se kouknout.

Už od 14. června sledují miliardy lidí na celém světě dění na ruských fotbalových hřištích. A Česká republika není výjimkou. Je to pět týdnů, kdy je mužská část národa přilepená k televizním obrazovkám, zatímco my ženy chceme vyrážet na výlety k vodě, sedět na zahrádkách se sklenkou vína nebo uspořádat s přáteli pořádnou grilovačku. A vysedávání před obrazovkou, ať už doma, nebo v hospodě, se nám nezdá jako ideální tip na trávení volného času. Je tu ale jeden důvod, kvůli kterému, milé dámy, stojí za to si před televizi vedle svého muže občas sednout. Našli jsme pro vás pár mužů, kteří neoslňují jen svými výkony na fotbalovém hřišti, ale svou vizáží dokážou rozzářit i mnoho ženských pohledů. 

Na koho se kouknout na letošním MS ve fotbale?

MS ve fotbale 2018  - Yann Sommer Foto: MS ve fotbale 2018 - Yann SommerFoto: Instagram.com

Yann Sommer

Za koho hraje: Švýcarsko

Věk: 29

Brankář švýcarského týmu tak trochu připomíná Rafaela Nadala. Tenhle sympaťák s okouzlujícím úsměvem ale zdaleka nežije jen fotbalem. Má dokonce vlastní blog se spoustou zdravých receptů! 

MS ve fotbale 2018 - Heung-min Son Foto: MS ve fotbale 2018 - Heung-min SonFoto: profimedia.cz

Heung-min Son

Za koho hraje: Jižní Korea 

Věk: 25

Patří k nejlepším asijským střelcům v Premier League (největší anglická fotbalová soutěž) a díky tomu je populární nejen ve své rodné zemi, ale i v Anglii, kde ho fanoušci jeho týmu Tottenham obvykle při příchodu na hřiště vítají písní Here Comes the Sun.

MS ve fotbale 2018  - André Silva Foto: MS ve fotbale 2018 - André SilvaFoto: Instagram.com

André Silva

Za koho hraje: Portugalsko

Věk: 22

Většinu pozornosti z portugalského týmu na sebe samozřejmě i nadále strhává krasavec a megastar Christiano Ronaldo. Ale mladičký André Silva se chystá na letošním mistrovství také zazářit. Loni tohoto fotbalistu s roztomilým úsměvem a hustými vlasy koupil AC Milan za neuvěřitelných 38 milionů eur! Takže Ronaldo, dávej si pozor!

MS ve fotbale 2018 - Nacer Chadli Foto: MS ve fotbale 2018 - Nacer ChadliFoto: Instagram.com

Nacer Chadli

Za koho hraje: Belgie

Věk: 28

Nacer způsobil v roce 2014 menší poprask, když se nechal vyfotit v rámci kampaně proti rakovině nahý pro časopis Cosmopolitan. „Jsem fotbalista a mé tělo je mým nástrojem, takže se o něj musím starat," prohlásil tenkrát a dodal, že je spokojený s tím, jak vypadá a čeho je jeho tělo schopné.

MS ve fotbale 2018 - Philippe Coutinho Foto: MS ve fotbale 2018 - Philippe CoutinhoFoto: Instagram.com

Philippe Coutinho

Za koho hraje: Brazílie

Věk: 26

Potetovaného brazilského fotbalistu nazývají malým kouzelníkem, protože na hřišti dokáže s míčem dělat neuvěřitelné triky. Je opravdu talentovaný. Už v 16 letech ho koupil Inter Milano za 4 miliony eur a v lednu za něj klub Barcelony zaplatil 160 milionů eur! (Víc peněz bylo v minulosti zaplaceno jen za jeho brazilského spoluhráče Neymara a francouzského fotbalistu Kyliana Mbappého.)  A pro fanynky ještě jedna důležitá, leč smutná zpráva – Philippe už bohužel není svobodný. V roce 2012 se oženil se svou láskou z dětství.

MS ve fotbale 2018 - Matts Hummels Foto: MS ve fotbale 2018 - Matts HummelsFoto: profimedia.cz

Mats Hummels

Za koho hraje: Německo

Věk: 29

I v německém týmu se kupodivu najde někdo, na koho je radost pohledět. Mats je vysoký, tmavovlasý, pohledný, patří k nejlepším obráncům v týmu a také je filantrop. Loni procestoval Malawi jako velvyslanec UNICEF a stal se jednou z prvních fotbalových hvězd, která slíbila přispívat jedno procento ze svého platu (přibližně 180 tisíc dolarů týdně) charitativní organizaci Common Goal. Ta podporuje sociálně znevýhodněné děti.

MS ve fotbale 2018 - Nicolás Tagliafico Foto: MS ve fotbale 2018 - Nicolás TagliaficoFoto: Instagram.com

Nicolás Tagliafico

Za koho hraje: Argentina

Věk: 25

Říká se mu nový Javier Zanetti, což mnohým ženám asi vůbec nic neřekne, ale pro každého fanouška fotbalu je to opravdu něco!

MS ve fotbale 2018 - James Rodríguez Foto: MS ve fotbale 2018 - James RodríguezFoto: Instagram.com

James Rodríguez

Za koho hraje: Kolumbie

Věk: 26

Rodríguez se proslavil už na mistrovství v roce 2014 nejen díky špičkovému skóre. Mnozí si ho pamatují i díky tanečním pohybům ze salsy, které předváděl na hřišti po každém svém gólu.

MS ve fotbale 2018 - Maya Yoshida Foto: MS ve fotbale 2018 - Maya YoshidaFoto: Instagram.com

Maya Yoshida

Za koho hraje: Japonsko

Věk: 29

Pohledného šikmookého fotbalistu nazývají pevnou skálou v japonské obraně. A zrovna minulý měsíc vydal svou inspirující autobiografii Unbeatable Mind.

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

herci podle data narození Foto:

Jaký byl mužský herecký idol v roce, kdy jste se narodila?

Podívejte se na téměř padesátku lamačů ženských srdcí.


Článek

muži bradavky - hlavní Foto:

Proč mají muži bradavky, když je vlastně nepotřebují?

Věda má pro nás překvapivé argumenty!


Horoskopy 2018

reklama

reklama