reklama

Archiv článků

Dokáže uhlí vybělit zuby? Foto:
  Krásné a zdravé zuby reprezentují a dodávají pocit sebevědomí, jsou znakem zdraví a síly. Proto stále více lidí hledá možnosti, jak zuby vybělit. Poměrně novým trendem je používání aktivního uhlí. Má...
Ideální vlasy? Zastřižené, bez silikonů a culíků! Foto:
  Vlasy, koruna krásy, říká se. Zdravé a lesklé vlasy mohou udělat z šedé myšky výstavní krasavici, za kterou se každý ohlédne. Víte ale, jak o svou hřívu správě pečovat?
Kousání nehtů souvisí s úzkostí, nízkým sebevědomím nebo i skrytou agresí Foto:
  Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Objevte tajemství psychosomatiky. Co nám chce tělo naznačit problémy s kousáním nehtů?
6 x “must have" letošního podzimu, na které nemusíte mít zlatou kartu Foto:
  Pokud se touha být trendy úplně neshoduje se stavem vašeho konta, nezoufejte. Letošní podzim si můžete užít jako královna stylu!
Přehnaná plastika je bohužel vidět na první pohled Foto:
  Estetická medicína je na vzestupu a na plastické chirurgy a odborníky na krásu se obrací čím dál více žen a v poslední době i mužů. Ovšem s nejrůznějšími úpravami zevnějšku se musí opatrně, protože...
Síťovka už není jen taška na nákup, ale i módní doplněk Foto:
  Zakladatelka České síťovky Karolína Pechová si vzala na starost renesanci legendární tašky, kterou s oblibou používaly naše babičky, a kterou povýšila na elegantní a praktický módní doplněk.
I v roce 2018 zůstanou hitem černé slupovací masky na obličej Foto:
  Konec roku se rychle blíží a s přechodem na rok nový se musíme kromě nové číslovky zdárně adaptovat i na další vlnu módních trendů. Ale nebojte se, nebude to pro vás těžké – novinky v péči o krásu a...
Odlíčit pleť neznamená ji vyčistit Foto:
  Umýt obličej si umíte i poslepu, že ano. Jenže důkladně vyčistit pleť není jen tak. Možná právě teď zjistíte, že děláte některou z obvyklých chyb, kvůli kterým vám zbytečně a mnohem dřív naskakují...
Jelení lůj má v kabelce skoro každá z nás Foto:
  Jeho specifická vůně evokuje dětství, protože se za ta léta skoro nezměnil. Ale jedna otázka pořád visí ve vzduchu: Je opravdu z jelenů?
I funkční oblečení může být slušivé Foto:
  Cibulový efekt rozhodně není žádný kuchyňský žargon. Je to zažitý název pro systém vrstvení oblečení tak, abychom docílili co nejefektivnějšího využití jeho vlastností. A my vám poradíme, jak na to!
Akné postihuje ženy kolem 25. roku života, ale i mnohem starší Foto:
  Nemělo by akné patřit jen do období puberty a pak úplně zmizet? Bohužel to tak není. Počet dospělých žen, které bojují s akné, roste. A co je ještě zajímavější, jsou to i ty, které o akné v pubertě...
5 rad, jak ze sebe udělat osudovou ženu  Foto:
  Přála byste si, aby z vás muži byli celí pryč, aby se o vás bezmála rvali, aby si na vás vzpomněli hned po probuzení? Staňte se osudovou ženou.
Sotva se pleť po náročném létě vzpamatovala, už je potřeba ji připravit na chladné počasí Foto:
  V létě naše pleť dostala pořádně zabrat a právě teď je důležité zaměřit se na to, aby byla zase v plné formě a pomalu se blížící zimu snesla bez sebemenších obtíží.
Horoskopy 2017

reklama

reklama