reklama

Ashley Graham: Holka krev a mlíko, která fotí na titulky prestižních časopisů

Modelka Ashley Graham je překrásná žena Foto:
Modelka Ashley Graham je překrásná žena

Jak sama říká: "Rozhodně nenechám ostatní lidi, aby určovali, co mám dělat a čím se mám živit na základě velikosti mých boků."

„Hubnutí jsme řekla NE už na začátku své kariéry. Tehdy mi agentka jedné nejmenované modelingové agentury řekla: ´Pokud shodíte pár desítek kilo, mohla byste být nejvyhledávanější a nejlépe placená modelka.´ Moje máma se na tuto dámu jen podívala, začala se smát a odpověděla jí: ´Moje dcera pro vás pracovat nebude.´ To mi dodalo hodně sebedůvěry, protože pokud si moje máma nemyslela, že bych měla zhubnout, pak jsem samozřejmě nemusela.“

„Přesto, že mi ještě několik modelingových agentur doporučilo, abych zhubla, nikdy jsem se k tomu neodhodlala, jsem takhle spokojená, váhu si držím – už sedm let vážím pořád stejně.“

Ashley Graham je nádherná modelka nadměrných velikostí s něžným obličejem a krásnými tmavými vlasy. Předvádí a fotí plavky i spodní prádlo.

Modelka Ashley Graham - Obrázek 11 Foto:

Modelka o sobě prohlašuje, že miluje křivky svého těla a nebojí se je ukázat.

"Vím, že mé křivky jsou sexy a chci, aby všichni věděli, že nevidím žádný důvod k tomu je skrývat. Mé tělo si zaslouží, abych se s ním chlubila," říká.

Tuto krásku z Lincolnu, hlavního a zároveň druhého největšího města amerického státu Nebraska, objevili v obchodním centru. S modelingem začala už ve svých dvanácti letech.

Fotila i pro Vogue a Glamour.

Modelka Ashley Graham - Obrázek 1 Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama