reklama

Barva spodního prádla. Co o vás prozradí?

Mnoho věcí o nás ženách něco zásadního a důležitého vypovídá. Žena nemusí ani promluvit, a přesto si okolí hned udělá obrázek. Třeba podle toho, jak se dáma tváří, jakou drží kabelku, jak dlouhé dělá kroky a jak si obarvila vlasy. Například červená barva ve vlasech prý beze slov volá: Potřebovala bych chlapa!

Mnohé o ženách prozradí také spodní prádlo. Už dávno není jeho úkolem pouze to, aby hřálo. "Hlavně si vezmi teplé prádlo, bude sněžit," upozorňovaly nás babičky. Úkolem moderního prádla bývá spíš něco jiného: zdobit, okouzlovat, šokovat, svádět.

Povězte, jakou barvu choulostivého prádélka preferujete, a my vám povíme, jaká jste...

Bílé prádlo Foto:
Zdroj: thinkstockphotos.com
Prádlo bílé jako andělská křidla

Všichni víme, že bílá barva symbolizuje nevinnost. Do bílého prádla se oblékají školačky, které jsou stydlivé a ještě nemají vyhraněný vkus a styl. Bílou podprsenku a kalhotky volí i nesmělé ženy, mladé romantické dívky a dámy jemné, které preferují noblesní a decentní oblečení. Psychologové se navíc domnívají, že ženy dávající přednost nevinně vyhlížejícímu bílému prádlu se chtějí naučit něco nového – myšleno samozřejmě nikoli ve škole, ale v ložnici.

Horoskopy 2018

reklama

reklama