reklama

Brad Pitt má nové tetování. Co mu krášlí předloktí?

Brad Pitt má nové tetování na předloktí Foto:
Brad Pitt má nové tetování na předloktí

Angelina Jolie a její manžel Brad Pitt, nejsou žádní amatéři, co se tetování týče. Měli jsme nesčetně příležitostí vidět potetované tělo krásné Angeliny, ale vidět holé tělo Brada není tak časté.

Pitt má na společenských akcích vždy oblek s dlouhými rukávy, takže jeho tělo je pro fanynky trochu tajemstvím, i když ve filmu jsme měli také hodně příležitostí ho obdivovat. Nyní ho ale fotografové zachytili v Glendale, v Kalifornii. Měl na sobě jen tričko s krátkými rukávy a bylo vidět jeho nové tetování. Prý vzniklo na počest jeho manželky a jejich dětí.

Brad Pitt má nové tetování 2 Foto:

Jednapadesátiletý hrdý otec má na předloktí dvě tenké černé čáry, kolmo se křížící. Delší z nich se táhne od zápěstí k lokti a na jedné její straně je iniciála A, což je začátek křestního jména jeho životní lásky – Angeliny. Na druhé straně jsou iniciály křestních jmen šesti dětí, které společně vychovávají: Maddox, Pax, Zahara, Vivienne, Shiloh a Knox.

Tyto dvě hrdličky si řekly své ANO v loňském roce, a je krásné vidět, že jejich láska stále trvá a je snad věčná jako toto sladké tetování.

Horoskopy 2018

reklama

reklama