reklama

Brazilská Barbie: Když mě lidé vidí, utíkají přede mnou!

Brazilská Barbie, které se lidé bojí... Foto:
Brazilská Barbie, které se lidé bojí...
Foto: Instagram.com

Tato mladá blondýnka, která se rozhodla stát další panenkou Barbie v řadě, odpřisáhla, že nikdy neměla žádnou plastickou operaci. Podívejte se na její fotografie a pak se sami rozhodněte, jestli jí to věříte.

Je jí dvacet tři, žije v Brazílii a díky svému vzhledu se v posledních dnech stala hvězdou Youtube. Jedna věc ji ale trápí a to sice skutečnost, že před ní lidé, kteří ji potkají na ulici doslova prchají. A ti, kteří nevezmou nohy na ramena, jen znechuceně kroutí hlavou a odvracejí zrak.

Andressa Damiani má v pase 20 palců (50 cm) a říká, že její „panenkovské rysy“ jsou zcela reálné, i když připustila, že používá modré kontaktní čočky. Pro Daily Mail přiznala, že když byla dítě, neměla žádné přátele a že ji lidé často za její vzhled šikanovali. Když jí bylo dvacet let, rozhodla se, že ukáže světu panenku Barbie, kterou v sobě ukrývala. V roce 2012 začala produkovat videa na YouTube, které ukázaly lidem, jak dosáhnout požadovaného vzhledu živé panenky Barbie. Brzy získala více než 600.000 odběratelů.

Brazilská Barbie, které se lidé bojí - Obrázek 3 Foto:

Damiani říká... lidé často předpokládají, že jsem musela prodělat různé operace – ona to ale popírá a dodává, že jediná věc, kterou používá a není její vrozená, je zvýraznění jejího vzhledu barevnými čočkami. Je to tedy opravdu jen make-up? Je tedy anorektička, nebo je nějakým způsobem nemocná? To jsou věci, které většinu z nás napadnou… Jak by mohl zdravý člověk takto vypadat? Tím, že sdílí svá videa si našla fanoušky a jistou slávu ve své rodné Brazílii. Ale má i špatné zkušenosti, nedávno k ní přišli na ulici cizinci, kteří ji oslovili se slovy, že jsou „hluboce znechuceni“, když ji vidí a vůbec se nediví, že se jí lidé vyhýbají. Měla by se prý nad sebou zamyslet.

„Lidé si myslí, že jsem blázen, ale já se snažím být krásná, nechci, aby se mě báli. Chci ukázat světu, že každý může být panenkou a nemusíte být hubení nebo blond - Jen se snažte vytvořit si svůj vlastní vzhled a být šťastni.“

Brazilská Barbie, které se lidé bojí - Obrázek 1 Foto:

Horoskopy 2018

reklama

reklama