reklama

Byla vám dána do vínku chlapecká postava? Nezoufejte, poradíme vám, jak na ni!

Jak si poradit s chlapeckou postavou? Foto:
Jak si poradit s chlapeckou postavou?
Foto: Pinterest.com

Nedávno jsme vám radili, jak na postavu tvaru jablko, a dnes se zaměříme na tu chlapeckou.

Patříte k ženám, které od puberty závidějí svým kamarádkám jejich ženské křivky, a dokonce jste se kvůli tomu někdy i dost trápila? No, nedivíme se, vždyť vnadné ženské tvary jsou pro většinu mužů na ženách to nejpřitažlivější. Jak se ale vypořádat s tím, že jste zdědila postavu spíše po tatínkovi a míry 90-60-90 se vám vyhnuly velikým obloukem?

Poradíme vám, jak využít svých zdánlivých nedostatků a vytěžit z nich, co se dá!

Díky své rovné postavě si totiž můžete dovolit zdobnější oblečení, které by ženám s boky a větším poprsím přidávalo kila. A právě to můžete využít! Klidně si oblékněte halenku s fiží, volánky, mašličkami, romantické šatičky a balónové střihy. Dodá vám to více ženskosti a jemnosti.

chlapecká postava - Obrázek 5 Foto:

Většina žen, která má takovouto postavu, si i libuje v pánských střizích a obyčejná trička, košile a džíny jsou jejich nejoblíbenějším outfitem. Rozhodně nemáme nic proti, jen byste měly tento pánský styl okořenit něčím, co tomu dodá ženský šmrnc. Vyzkoušejte elegantní sponu, šátek, lodičky na podpatku. Na boty s psí dečkou a na kravatu zapomeňte :-).

chlapecká postava - Obrázek 8 Foto:

Další vychytávka, kterou si vaše sokyně s obřím dekoltem nemůže dovolit, jsou velké a výrazné obrazce na hrudníku. Jim škodí, vám naopak prsa pozdvihnou – samozřejmě za podpory pořádné push-upky.

chlapecká postava - Obrázek 6 Foto:

Potisky si můžete s vaší postavou dovolit i na spodní části oblečení, kalhoty se vzorem, sukně s ornamenty. To pomůže ke zvětšení vašich boků. Důležité je také kupovat si kalhoty s kapsami, dodají vašemu zadečku plnost a lepší, kulatější tvar. Ty „bez“ udělají vaši prdelku ještě placatější než mají ploštice.

chlapecká postava - Obrázek 12 Foto:

chlapecká postava - Obrázek 3 Foto:

Nebojte se výrazných barev a zapomeňte na černou. Jak určitě dobře víte, černá zužuje a samozřejmě i zmenší to, co by bylo potřeba naopak nafouknout. Takže pokud nechcete působit jako šedá myš, rozjasněte svůj šatník.chlapecká postava - Obrázek 7 Foto:

-lup

Více vám poradí odborníci v našem novém pořadu NEW LOOK:


Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Horoskopy 2018

reklama

reklama