reklama

Černobílá kombinace je nesmrtelná!

Černobílá kombinace pro každou příležitost Foto:
Černobílá kombinace pro každou příležitost
Foto: Pinterest.com a facebook.com

Černá a bílá samy o sobě mohou někdy působit velice fádně a nudně. Pokud je ale spojíte dohromady, vznikne velice zajímavý outfit, ve kterém se bude cítit dobře každá žena.

Propojení těchto dvou neutrálních barev bude vypadat velice elegantně, ať už se jedná o obyčejné bílé tričko a černé džíny, nebo o černou halenkou s bílou sukní. Toto spojení snad nikdy nevyjde z módy, a pokud nevíte, co na sebe, touto kombinací nikdy nic nezkazíte.

Své o tom věděla už Coco Chanel, která spojení těchto barev velice milovala. V současné době patří značka Chanel návrháři Karlu Lagerfeldovi, který naštěstí pokračuje v její tradici. Černobílé kombinace vévodí tedy i dnes jejím módním přehlídkám.

Černobílá móda - Obrázek 13 Foto:

V dnešním světě se mnozí z nás schovávají do tmavých barev – připadáme si tak nenápadní. Ale je to opravdu škoda, každá barva, kterou k černé přidáte, bude vypadat dobře a vy se alespoň trošku rozjasníte. Nebojte, nemusí to být hned křiklavě růžová, vyzkoušejte to právě s čistě bílou a budete překvapeni, jak se změní váš celkový výraz.

S bílou to také není jednoduché. Nenosíme ji proto, že je prostě nepraktická! Zkoušeli jste třeba bílé kalhoty obléknout na cestu v MHD? Nebo si v nich sednout třeba ve vlaku? Hrůza! Je to sice takové oblečení na jedno použití, ale čas od času je dobré proměnit se v romantickou vílu a nechat doma toho černokněžníka.

Někdy stačí jen doplněk, třeba bílý pásek nebo šátek, a hned vypadáte méně depresivně :-)

Černobílá móda - Obrázek 2 Foto:

Podívejte se, jak málo stačí, abyste byla dokonalá:

Černobílá móda Foto:

Hodí se i na svatební šaty – budete originální a rafinovaná

Černobílé svatební šaty Foto:

 

Chcete se dozvědět více o spojení bílé a černé? Podívejte se na toto video našeho nvého pořadu NEW LOOK, najdete zde mnoho užitečných rad a nápadů:

-lup

Zajímá vás móda a proměny? Dívejte se každou sobotu na nový pořad NEW LOOK.

Začínáme vždy v 17.20 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Horoskopy 2017

reklama

reklama