reklama

Co když, úplně poprvé, dokáže přípravek péče o pleť kompenzovat vliv menopauzy na stárnutí?

Stárnutí nezastavíte, ale nemusí být na vás vidět Foto:
Stárnutí nezastavíte, ale nemusí být na vás vidět
Foto: Vichy

Laboratoře Vichy, experti na zdraví pleti, zanalyzovaly vliv hormonů na pleť žen a přicházejí jako první s Kompenzujícím komplexem, který potlačuje vliv menopauzy na stárnutí pleti. Formule přípravku přeměňuje všechny úrovně pleti a navrací jí její mladistvější vzhled.

Během menopauzy množství hormonů klesá a stárnutí pleti se zrychluje. V této souvislosti Vichy identifikovalo vliv hormonu DHEA, který je schopný ovlivnit všechny aspekty mladistvějšího vzhledu. Unikátní komplex aktivních látek, který kompenzuje úbytek tohoto hormonu v pleti, působí na všechny projevy spojené s hormonálním stárnutím.

Pro-Xylane jako zdroj pevnosti a hutnosti pleti, Hepes regeneruje buňky a přeměňuje hrubý povrch pleti, Hydrovance pro dokonalou hydrataci pleti a Hedione vyhlazuje pleť, dodává jí komfort a pružnost.

Klinické známky stárnutí pleti jsou potlačeny, pleť se zdá hutnější, více pružná, vyplněná, kontury jsou vyrýsované, vzhled pleti sjednocený a zářivý.

Řada se skládá ze 3 přípravků: 2 krémů a 1 séra

1200x675_3 Foto:

Pokroková remodelační péče pro normální až smíšenou pleť nabízí jemnou a krémovou texturu. Lehce se roztírá a dodává pleti intenzivní svěžest, hebkost a hloubkovou hydrataci. Bílá mikro-perleť rozjasňuje vzhled pleti.

Pokroková remodelační péče pro suchou pleť má příjemnou, jemnou a zároveň intenzivně hydratační texturu, která dodává pleti lipidy pro kompenzaci její suchosti. Bohatá textura je nemastná a nelepí, vstřebává se do pleti a zanechává ji ultra-jemnou a bez lesku.

Pokrokové remodelační sérum svěží jako gel a komfortní jako emulze. Díky své lehké konzistenci se již během aplikace vstřebává do pleti a okamžitě zanechává pocit svěžesti. Nelepí a nezanechává mastný finiš. Pleť je hydratovaná a díky jemné zlaté mikro-perleti rozjasněná.

Speciální výběr parfemací nabízí i unikátní smyslový zážitek. Zelené a květinové nóty v kombinaci s jablky a zeleným čajem s kosatci a jasmínem kulminují ve vybranou vůni pižma a fialek.

Trápí vás problémy spojené se stárnutím pleti? Poraďte se s odborníky.

Své otázky můžete psát ZDE.

960x210_zaloha Foto:

Horoskopy 2018

reklama

reklama