reklama

Dva studenti strávili 48 hodin ve vězení! Proč? Měli holé zadky

Co si o tom myslíte vy? Foto:
Co si o tom myslíte vy?
Foto: Pinterest.com

Pokud jste zastánci trendu kalhoty na půl žerdi a půlky ven, tak raději necestujte do Tennessee. Mohli by vás tam třeba zatknout, zavřít a možná byste si kalhoty ještě rádi vytáhli co nejvýš. To je samozřejmě trošku legrace, ale ne zas tak úplně…

Ne každý stát a každá škola je totiž ochotna strpět módní trend, kdy se nosí kalhoty u kolen a kouká vám zadku víc, než je normálně zvykem. Každý nemusí vidět vaše značkové trenky či hůře vaši řitní čárku. Tu byste si měli nechat na poněkud intimnější chvíle.

Dva chlapci ze střední školy v Tennessee byli posláni do vězení poté, co byli oni a další dva studenti obviněni z exhibicionismu. Jeden z těchto studentů, osmnáctiletý Antonio Ammons, říká, že strávil 48 hodin ve vězení a nyní musí ještě vyřešit, jak zaplatit cca 250 dolarů (cca 6000 kč) za soudní výlohy a pokutu.

1152531.gif

Jedna z nevýhod kalhot s nízkým sedem :-)

 

Opravdu se jedná o exhibicionismus? Za ten byli totiž žáci na 48 hodin uvězněni. Důstojník Charles Woods, který nechal chlapce zatknout, říká, že je několikrát varoval: „Nebylo to poprvé, co měli celé zadky venku z kalhot.“ Ne, že bychom vás tímto článkem chtěli připravit na to, že tento rok by měl přijít nový zákon, který tuhle módu bude považovat za exhibicionismus, ale je pravda, že několik států se v posledních letech pokusilo s různou mírou úspěšnosti tento módní trend zakázat. Nicméně zatímco se můžeme dohadovat jestli je to protizákonné, nebo ne, jasná je jedna věc! Nikdo nepotřebuje vidět vaše nahé zadky, ale zároveň nám tento trest přijde poněkud extrémní – když se jen tak nevinně procházíte po školních chodbách.

Anketa

Přijde vám to exhibicionismus?

Horoskopy 2018

reklama

reklama