reklama

Elegantní fashion taška pro dobrou věc!

Fashion taška pro dobrou věc Foto:
Fashion taška pro dobrou věc

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přidává nový, charitativní rozměr.

Obdivovatelé módy budou mít možnost si zakoupit na památku Fashion Bag a přispět tak na charitu. Fashion taška je pro tento rok v černé barvě v kombinaci s bílou a červenou, má zavírání na zip a vnitřní strana je laminovaná, s vnitřní kapsou.

Fashion bag bude v prodeji ve Fashion stanu a v dalších prostorech, kde bude probíhat doprovodný program. Část z prodeje tašky půjde na nadační fond IMPULS, který vznikl v roce 2000.

Jeho cílem je podporovat projekty, zajišťující komplexní a kvalitní léčbu roztroušené sklerózy, její výzkum, jakož i osvětovou činnost. V České republice v posledních letech přibývá pacientů s roztrošenou sklerózou, uvádí se, že jich je 17 – 19 000.

V souvislosti se „sklerózou“ panuje mýtus, že se toto onemocnění týká především starších lidí, opak je však pravdou, roztroušená skleróza je onemocnění, které postihuje nejčastěji lidi ve věkovém rozmezí 20–40 let – tedy mladé lidi, zejména ženy.

Článek

MBPrague Fashion Weekend 2013

Co je Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013

Návštěvníkům se představí ve dnech 18. až 22. 9. 2013 v atraktivní zóně poblíž Pařížské ulice ve fashion stanu ti nejlepší z české módy i spousta překvapení navíc.
Horoskopy 2018

reklama

reklama