reklama

FOTOGALERIE: Podívejte se na neuvěřitelné kostýmy z letošní Miss Universe

Krásky pojaly své národní kostýmy opravdu rozličně Foto:
Krásky pojaly své národní kostýmy opravdu rozličně
Foto: goodhousekeeping.co.uk

Mezi nádhernými róbami se objevilo i pár bojovnic, a dokonce surfařka!

Každá soutěž krásy je samozřejmě i velkou přehlídkou krásných šatů. Nejinak je tomu i na světové soutěži krásy Miss Universe, která se o víkendu konala ve filipínské Manille. Součástí soutěže je i přehlídka v národních kostýmech, které mají ukázat, čím je daná země typická. Řada z více než osmdesáti krásek zůstala „při zemi" a zvolily elegantní šaty s národními prvky (například naše reprezentantka Andrea Bezděková). Ale byly i takové, které pojaly svůj oblek opravdu originálním způsobem a trochu se rozšouply.  Na pódiu se tak objevila Pipi dlouhá punčocha nesoucí nad hlavou koně, surfařka, sněhová vločka v pyžamu nebo pohádková královna s hradem na hlavě. Možná uhodnete, o kterých zemích je řeč (odpověď najdete ve fotogalerii níže). Objevilo se tu i pár bojových výstrojí, kravských zvonců a pet lahví, jablko poznání a hlavně spousta křídel a peří. 

Šaty ale samozřejmě nebyly v této soutěži krásy hlavním kritériem. Novou Miss Universe se nakonec stala Francouzka Iris Mittenaere. Česká Miss Andrea Bezděková sice loni absolvovala plastiku nosu, ale ani toto vylepšení jí nepomohlo k tomu, aby se na světovém finále probojovala mezi třináct nejkrásnějších žen.

Podívejte se, v jakých kostýmech krásné ženy přestavily své země. Který se vám líbí nejvíc:

Miss Dánsko - Christina Mikkelsen Foto:

 

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Jak vypadaly svatební šaty před sto lety? Foto:

VIDEO: Svatební šaty v časové ose 100 let

Všichni dobře víme, že trendy přicházejí a odcházejí, což je dané pravidlo. Každá doba s sebou přináší změny, kterým se neubrání ani takové tradiční události, jako jsou...
Šperky vytvořené podle dětských kreseb Foto:
10. Jennifer Lawrence  Foto: 

 

Save

Horoskopy 2018

reklama

reklama