reklama

Hladká kůže? Jednoduše nařiďte chloupkům, aby přestaly růst

Hladké nohy bez každodenního holení? To už není jen sen Foto:
Hladké nohy bez každodenního holení? To už není jen sen
Foto: philipslumea.cz

Už žádná pořezaná kůže a chloupky, které zarůstají do kůže. Už ne hodinám stráveným v koupelně s holicím strojkem, holítky a holicí pěnou. Ale jak na to, pokud chcete nádherně hebkou a jemnou pokožku bez chloupků? Pokud patříte k ženám, které se také už nechtějí holit a řídit svůj harmonogram podle délky strniště na své kůži, zbystřete.

Na trhu je revoluční novinka, se kterou můžete směle zapomenout na všechny holicí krémy, holítka a strojky. Jde to totiž i bez nich. Philips Lumea funguje na bázi světelné stimulace IPL. Tahle technologie, kterou najdete prakticky jen v profesionálních salonech, dokáže fantastickou věc - přirozeně tlumí růst chloupků.

A co na to ženy?

„Funguje to. A výborně,“ pochvaluje si Lucka Bartoňová, testerka ŽENY s.r.o., která se do testování revoluční novinky od Philipsu pustila v rámci akce TESTOVÁNO SKUTEČNÝMI ŽENAMI. „Hladké nohy bez každodenního holení už není jen sen. A co je vůbec nejdůležitější – vydrží až 8 týdnů.“

620x349-Lucka_B Foto:

Je fajn, když si můžete užívat bezbolestné odstraňování chloupků jen jednou za čas, říká testerka Lucka

Další testerka Petra Zemková zase oceňuje fakt, že je Lumea určena pro domácí použití. „Nečekám na termíny depilace v salonu. Lumea čeká na mě!“

„Odpadla mi jedna starost – nemusím hlídat, jestli mám koupená holítka a nemusím trávit čas obden holením ve sprše. Už po druhé aplikaci s Lumeou rostly chloupky pomaleji a byly výrazně slabší,“ shrnuje nadšené reakce další z testerek Kamila Zieglerová.

620x349-Lida Foto:

Žiletkám jsem dala sbohem, říká testerka Lída

Jak to funguje?

Pomocí světelné stimulace IPL tlumí Philips Lumea přirozený růst chloupků. A když chloupky nerostou, nemusíte je holit! Kůži stačí ošetřit zpočátku 1x za 14 dní po dobu 4 týdnů a poté až každých 8 týdnů! Jednoduše. Bezbolestně. S téměř okamžitými výsledky a dlouuuhýýým časem, kdy starost o svou hladce oholenou kůži můžete hodit směle za hlavu. Použít jej můžete i na tu nejjemnější pokožku včetně obličeje, jediným omezením je barva chloupků a kůže. Bezpečí potvrzeno 105 studiemi a více než 2200 ženami. A nejsou to žádné bezejmenné tváře, testuje se v České i Slovenské republice, jen se na ně podívejte!

Horoskopy 2018

reklama

reklama