reklama

Hydratace po létě: 3. díl - Nezapomínejte na vlasy

Zatímco vy jste si v létě u moře užívala, vaše vlasy trpěly. Teď jim to můžete vynahradit Foto:
Zatímco vy jste si v létě u moře užívala, vaše vlasy trpěly. Teď jim to můžete vynahradit
Foto: Thinkstock

Vlasy dostávají přes léto pořádně zabrat. Vlivem mnoha faktorů jsou suché, slabé a lámou se. Jak jim znovu navrátit zdraví a lesk? Pokud se bojíte sama napravovat škodu, vyzkoušejte profesionální salonní ošetření.

„Vlasy jsou v létě vystavovány velké zátěži. Slaná, chlorovaná voda, vítr, písek, sluneční záření spolu s každodenním upravováním vlasy namáhá a oslabuje. Výsledkem jsou zcitlivělé vlasy, které se mohou lámat. Máte-li zcitlivělé vlasy, je pro vás určena řada ze Série expert od L’Oréal Professionnel – Absolut Repair cellular. Produkty obsahují speciální technologii Lactid Acid, která obnovuje iontové vazby mezi kortexovými buňkami a zanechává vlasy silnější a zdravější. Obnova vlasového vlákna je zajištěna přímo z nitra buňky,“ říká Tomáš Kotlár.

Tomáš Kotlár Foto:

Tomáš Kotlár, vlasový specialista

V roce 1991 si v Praze otevřel první ateliér Picasso, v současné době vlastní Kadeřnický ateliér Kotlár (www.atelierkotlar.cz). Byl školitelem trendových střihů a barvy pro značku MATRIX, ambasadorem L‘Oréal, umělecký ředitel Revlon. V loňském roce byl pořadatelem již 19. ročníku Picasso Hair show 2013.

 

 

 

 

 

Jaké doporučuje Tomáš Kotlár přípravky na vlasy poničené létem?

L’Oréal, Absolut repair Cellular, regenerační maska, 200 ml, 389 Kč Foto:

„Zvláštní pozornost si zaslouží termoaktivní mléko Thermo cell Repair s technologií Amidocell. Technologie je založena na spojení účinných pečujících složek Incell a Amidon. Patentovaná molekula Incell dokáže spojovat mezibuněčný cement, čímž účinně posiluje vlasové vlákno. 
Při fénování teplo působí na fixaci těchto molekul uvnitř vlákna a tím dochází k jeho dlouhodobé regeneraci. Druhá složka Amidon působí 
na povrchu vlasu, kde vlivem tepla vytváří ochrannou membránu. Vlasy jsou výrazně pevnější, hebčí a vyživené. Kromě mléka 
Thermo Cell Repair obsahuje řada i šampon, péči, masku a sérum pro poškozené konečky. V salonu můžete vyzkoušet i exkluzivní službu POWERDOSE REPAIR, která do hloubky ozdraví vaše vlasy. Cena ošetření v našem salonu je 250 Kč,“ říká Tomáš Kotlár.

banner HB Foto:

Podívejte se, jaké další produkty můžete pro hydrataci svých vlasů v salonech využít:

Kendi Dry Oil Micromist, Alterna, 170 ml, 645 Kč, ve vybraných salonech a na www.salononline.cz  Foto:

A jeden tip navíc:

glycosan-lifting-oil-50ml copy Foto:

 

Vlasový olej Glycosan LIFTING OIL zajišťuje dlouhotrvající ochranu a kontrolu tvaru účesu. Je nemastný, vlasy hydratuje a chrání je před UV zářením. Stačí nanést pouze 3 kapky. Seženete v salonu CLINICAL Hair & Skin, Praha 8, za 1 300 Kč. Více na www.clinicalhair.cz.

 

 

 

 

Zdroj: časopis Health&Beauty

 

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama