reklama

Jak bude vypadat britská princezna Charlotte v osmnácti letech? Podívejte se!

Vyjdou expertům jejich předpovědi? To uvidíme za necelých 20 let. Foto:
Vyjdou expertům jejich předpovědi? To uvidíme za necelých 20 let.
Foto: goodhousekeeping.com

Sotva skončil povyk spojený s narozením dalšího potomka Kate a Williama, zaplavila internet další vlna s obrázky princezny Charlotte. Na tom by nebylo nic divného, pokud by jí ovšem na snímcích nebylo osmnáct let.

S fotografiemi si pohrál tým nejlepších amerických forenzních expertů, kteří se specializují na vývoj fyzického vzhledu u pachatelů trestných činů či pohřešovaných osob.

Odborníci vytvořili podobiznu na základě fyzických vlastností nejen obou rodičů – Kate a Williama –, ale i prarodičů malé Charlotte z obou linií, tedy princezny Diany a prince Charlese a Carol Elizabeth Middleton a Michaela Francise Middletona. U všech jmenovaných se porovnávaly jejich fotografie z věku osmnáct let. Hypotetická podoba naznačuje, že díky genetickým dispozicím vyroste z malé Charlotte krásná mladá žena. Jak jinak, že?

FotorCreated Foto:

Fotografie Charlotte pár hodin po narození a její podobizna v 18 letech, jak ji vytvořili experti.

 

Vědci zároveň dodali, že existuje velká pravděpodobnost, že potomek vznešeného sympatického páru bude mít vyšší štíhlou atletickou postavu s vynikajícím držením těla, což je skvělou vlastností člena britské královské rodiny.

28412B0100000578-0-image-a-7_1431884199129 Foto:

Podobizna Charlotte vychází z předpokladu, že bude mít stejný tvar obličeje, nos i bradu, jako její matka Kate.

 

Obličej a pleť po mamince a babičce

V detailu obličeje se projeví rysy z obou spřízněných rodů. To bude znatelné u barvy očí, kdy se „nakombinují“ odstíny obou rodičů. Obrázek ovšem předpokládá největší podobu s matkou, konkrétně pokud jde o tvar obličeje, tváře, nos a bradu. Co se týče pleti, opět má malá princeznička štěstí, protože podědí kvalitní geny. Bezchybnou olivovou pleť má její maminka Kate, kvalitní pletí oplývala i babička – Lady Diana.

27AEC2DE00000578-3085416-image-m-15_1431885041110 Foto:

Experti brali v potaz i podobu Diany a Charlese, když jim bylo 18 let  (zde jsou na snímku z roku 1982)

 

Ať tak, či onak, specialisté se domnívají, že Charlotte zdědí matčiny rty – spodní je totiž plnější než horní (podobná ústa měla i princezna Diana). To jí dodá v jednu chvíli vřelý a zároveň tajemný úsměv doplněný výraznějšími roztomilými dolíčky ve tvářích (jako u Kate a jejího otce), jež jsou v současné chvíli nádherně „miminkovsky“ buclaté. Totéž, co u rtů, platí i u jejích očních víček – horní jsou mírně výraznější jako u Kate, ne skrytá jako u Williama.

Silné a zdravé vlasy

A jaké bude mít malá Charlotte vlasy? Pokud se naplní pravděpodobnost, bude je mít v dospělosti lesklé a zdravé stejně, jako ženy z rodu Middleton. Samotná Kate měla v dětství jemné lokny, které jí v pozdějším věku zesílily a ztmavly.

27AEC12200000578-3085416-image-m-17_1431885056241 Foto:

Podkladem pro vytvoření podobizny osmnáctileté princezny byly i fotografie rodičů Kate, Michaela a Carole Middletonových.

 

Jestli se experti alespoň trochu se svou prognózou trefili, ukáže až čas. Nejspíše se tomu jednou samotná Charlotte zasměje. Každopádně genetickou výbavu má více než slibnou.

Foto: dailymail.com

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Po kom to dítě je? Foto:

Podoba a povaha dítěte: Za co mohou geny?

Že je dítě vzhledově (i povahově) mnohem víc podobné jednomu z rodičů, se stává často a svádí to k domněnce, že geny zdědilo pouze po něm. To je ovšem velký omyl...

Článek

Geny, které se opravdu povedly! Foto:

Děkujeme za dobré geny! Nejkrásnější synové slavných rodičů

Podívejte se na nejpovedenější ratolesti slavných. Parádní galerie vám nesmí ujít!

Článek

Mít dceru je krásné Foto:

Budujte vztah se svou dcerou

Mít dceru je přáním asi každé ženy. Jako malou ji můžete oblékat do růžové, česat jí culíky a postupem času z ní budete mít po svém boku ženu, která je vaší pýchou,...

Horoskopy 2018

reklama

reklama